Mökki ja palju 23-25.3 nyt 290e, 1h Hki

Kivikoskenmökki

Kivikoskien mökki Pyhtäällä tarjoushintaan 23-25.3 nyt 290 euroa. Mökki sijaitsee noin tunnin ajomatkan päässä Helsingistä itään. Kivikosken vuokramökki on viehättävä kelohirsinen mökki, joka on aikoinaan toiminut metsästysmajana ja siirretty sitten Pyhtäälle. Kivikosken lomakohde koostuu kahdesta erillisestä mökistä, joissa molemmissa on makuuhuone ja wc. Mökeissä majoittuu yhteensä 5-8 henkilöä kahdessa makuuhuoneessa, kahdella pienellä parvella ja olohuoneessa.

Päärakennuksen olohuoneessa on ruokailutila 6-8 henkilölle ja mukava sohva. Keittiö on täysin varusteltu ja astiat ja ruokailuvälineet on vähintään 10 henkilölle. Talo on lämmin ja se sopii lomailuun ympäri vuoden. Ilmalämpöpumpun avulla lämmitys voidaan säätää haluttuun lämpötilaan talvella ja kesällä.

Vuokramökillä on suuri joelle aukeneva veranta, jossa aurinkotuolit, ruokailupöytä 8 henkilölle ja kaasugrilli. Pihassa myös nuotiopaikka ja hirsinen puoliavoin huvimaja. Rannassa pieni hiekkainen uimapoukama ja laituri, josta pääsee uimaan.

Mökillä on kaksi saunaa; puulämmitteine mökkisauna ja rannassa kesäkayttöön ja viileäänkin syksyyn ja kevääseen soveltuva iso lasinen BIG BROTHER talosta ostettu näköalasauna.

Mökillä on myös lämminvesipalju. Ensimmäisen päivän käyttö sisältyy hintaan. Toisen Päivän vuokra 50 euroa.

Lisätietoa ja kuvia kivikosken mökistämme osoitteessa https://kotteria.com/vuokramokki_kivikoski/

Varauskalenterit osoitteessa https://kotteria.com/varaus/
Lisätietoa ja kuvia mökistä osoitteessa https://kotteria.com/vuokramokki_kivikoski/

Tiedustelut ja yhteydenotot: Suomen Kotteria Oy
0400-534 269 tai 0400-868 889
asiakaspalvelu (at) kotteria.com

0

287

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Orpo räyhää: kansan on muututtava

        Orpon mukaan kansa ei elä kokoomuksen kanssa samassa todellisuudessa, ja sen vuoksi kansan on muututtava. Kas kun ei san
        Maailman menoa
        315
        3724
      2. Muovikassikartelli

        Kauppaketjut ovat yhdessä sopineet muovikassin yksikköhinnaksi 59 senttiä. Milloin viranomaiset puuttuvat tähän kartell
        Talousrikokset
        32
        2048
      3. Mikä tekee sen

        Vetovoiman kaivatussasi?
        Ikävä
        99
        1678
      4. Aidon persun tunnistaa Marinin palvonnasta

        Oli kyse sitten Halla-ahosta tai Putinista. Ensimmäisenä aidolle persulle tulee mieleen Marin.
        Maailman menoa
        45
        1664
      5. Hallintooikeus..

        "Asemakaavapäätös pysyy voimassa.Poikkeamista ja rakentamista koskevat luvat hylättiin" kertoo Pyhäjärven Sanomat netti.
        Pyhäjärvi
        106
        1389
      6. Harmittaako joku

        Harmittaako joku asia tai asiat, mitä on tapahtunut tai jäänyt tapahtumatta?
        Ikävä
        145
        1215
      7. Olen rakastunut

        varattuun joka ei eroa. Miten tunteista eroon? Tämä ei ole tavanomaista. On elämäni suuri rakkaus.
        Ikävä
        103
        1130
      8. Miksi et vain uskalla!?

        On niin ikävä...
        Ikävä
        82
        1113
      9. Ootko A-nainen vielä vihainen?

        Siitä että en uskaltanut kohdata itseäni silloin kun olit kukassa? Olen tajunnut että tein tosi tökerösti sua kohtaan ja
        Ikävä
        103
        942
      10. Jos se joskus oli molemminpuolista

        niin hyvin me molemmat onnistuttiin pitämään toinen epätietoisena.
        Ikävä
        69
        847
      Aihe