Pyytääkö nainen peppuseksiä?

Molempiin

Olin naisen kanssa ja tuntui, että hän piti peppuseksistä. Onko se mahdollista? Eräs nainen suuttui aiheesta ja sanoi sen olevan homojen hommaa. Uskaltaako naiset pyytää peppuseksiä ja voivatko he pitää siitä? Pitääkö miehen tehdä siitä aloite?

12

5291

1Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kaluapeppuun

      Tottakai se on mahdollista, osa inhoaa ajatustakin, osa suostuu miehen iloksi ja osa saa voimakkaimmat orgasminsa saadessaan melaa kakkoseen.

      Itse en tee sanallista aloitetta, vaan lähestyn hyväilyilläni peppua ennen yhdyntää tai sen aikana. Jos nainen ei vastustele, kiellä tai estä, jatkan touhuja. Jos hän tuntuu tarjoavan peppua liikkeillään, saatan heti pilluun yhtymisen jälkeen antaa puolijäykän valmiiksi liukkaan kalun vahingossa luiskahtas pepun seudulle, jatkaa naisen hyväilyjä (lusikka asennossa tosi helppoa) ja jos nainen tässä vaiheessa antaa kalun olla siellä tai alkaa likkkua perää tarjoten, se on selvä merkki.. Antaa kalun jäykistyä, jatkaa hyväilyä ja antaa naisen hoitaa alkuun liikkeet.. Yllättävän moni näin houkutellen keplottaa kalun puoliksi peppunsa sisään.. Tässä vaiheessa sormi häpyvakoon ja klitalle hidasta liikettä ja kohta nainen onkin peruuttanut parrun sisälleen peppuunsa.. Tässä vaiheessa aloitan hitaan työntelyn ja kiihdytän sormeni liikkeen rytmikkääksi, naisen saadessa orgasminsa, se on raju ja kalu puristuu helposti ulos ellei pidä varaansa, hurjimman puristuksen mentyä ohi pari hidasta työntöä viimeistelee mut ja tyhjennän lastini juuri elämänsä voimakkaimman orkun saaneen naisen peppuun sisälle..

      Monet ei tykkää puhua aiheesta tai varsinkaan antaa lupaa, mutta hyvin useat on näin vieteltävissä puuhaan. Kai se peppuseksin rivous kiihottaa useita naisia..

      • JUURI NÄIN ........


      • Arjamaria

        Kyllä se on erityisen nautinnollista, kunhan ei jyystä kovaa, vaan rauhallisesti.


    • Pyydän kyllä. Yleensä olen siitä jo pitkin päivää vihjaillut että mitä mulla on mielessä. Ihanaa on myös kun ei kysytä. Varsinkin sillon jos olen sessioissa jossa minua al

      • ...karkasi..
        jossa minua alistetaan Jan käytetään. Silloin reikäni tai haluni ei ole päätäntä valtani alla, turvasanan turvin toki.


    • Molempiin

      Kiitos, kaluapeppuun rohkaisi yrittämään. Koskettelin peppua nainnin lomassa sormin ja kun vastustelua ei kuulunut työnsin vähitellen sisään. Sinne se meni pillunesteiden liukastamana. Otin sitten liukuvoidetta ja rasvasin kondomin ja sinne upposi yllättävän helposti. Pillu oli parempi, kokemus kuitenkin ja nainen tykkäsi.

    • ettäjuu

      Kävi niin, että kun kulli oli peräreiän kohdalla naiseni sanoi, että varovasti sitten.

      • Fghh

        Toi oli hyvä että juu


    • Kyllä naiset voi ihan vaatiikin peppupanoa. Itse tyrkytän peppua ja mies ymmärtää vihjeen. Maltilla sisään ja sitten voi panna ja paukuttaa. Itse hieron kädellä tai klitoriskiihottimella miehen pitäessä lantiosta kiinni. Orgasmin lähestyessä työnnän peppua vielä enemmän tyrkylle, jotta uppoaa kunnolla sisään. Joskus on vielä läpsäissyt pari kertaa. Orgasmi on Tajunnanräjäyttävä ja mies laukeaa yleensä samaanaikaan. Peppupanoa ennen on ensi touhuttu suulla ja pillulla. Yleensä pilkussa jo parit saisit ja viimeiset sitten peppuun.

      Mies tykkää siitä, että itse tyrkytän ja tykkään erilaisista jutuista.

    • Kyllä pyytää. Itselläni on vakiopanona 30v bi tyttö kuka haluaa kyrpääni perseeseen kunnolla.

      • Kklk

        Takaa ja peukalo anukseen. Nainen tykkäs.


    • Anonyymi

      Voi nainen pitää peppuseksistä. Sellaiselta, joka siitä oikeasti pitää, ei välttämättä tarvi asiaa edes kysyä erikseen hän hoitaa asian ihan itse. Ohjaa munan perseeseen ja liukastaa sen, kummempia kyselemättä. Eihän sellaisia puissa kasva, mutta kun sellaisen löytää, on aika hauskaa kyytiä tarjolla.

      Muuten juuri tuollainen varovainen lähestyminen ja vihjailu toimii hyvin. Aika moni sitä kumminkin on kiinnostunut kokeilemaan.

    Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen

      Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja
      Maailman menoa
      185
      2680
    2. Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?

      En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b
      Maailman menoa
      148
      2407
    3. Kirje, PellePelottomalle.

      Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot
      Ikävä
      106
      1122
    4. Sinua oli kiihottavaa

      Sinua nainen oli kiihottavaa katsella.
      Ikävä
      73
      921
    5. Meni kyllä aika solmuun

      Meidän tutustuminen 😐
      Ikävä
      64
      921
    6. Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?

      Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a
      Kuhmo
      20
      810
    7. Martinan hevoset.

      Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait
      Kotimaiset julkkisjuorut
      239
      809
    8. Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa

      Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka
      Maailman menoa
      283
      767
    9. Voi teitä naisia

      Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies
      Sinkut
      88
      759
    10. Hyvä meininki

      TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap
      Haapavesi
      22
      708
    Aihe