mitenmenee jääkarhuilla

ohtamaa vielä luistimilla pystyssä,vanhamies jälleen mailanvarteen,
6177
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Voi voi teitä!

Äänestä

nomiten menee YLIVIESKAN SUURILLA JÄÄKARHUILLA,,

Äänestä

pikavastaus,yhtähyvin kuin sorkkapallon pelaajilla

Äänestä

Sorkka- ja potkupallo pitäisi lailla kieltää. Jalkapallo on sitten ihan eri laji, mutta kun sitä ei valitettavasti suomessa pelata.

Äänestä

onko jääkarhut divarissa,vai onko lähteneet afrikkaan harjoitusleirille

Äänestä

joko tuli nousu mesikseen,ohtamaan opastuksella

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pysyykö kirjoitti:

ohtamaa vielä luistimilla pystyssä,vanhamies jälleen mailanvarteen,

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu