En ole ikinä saanut orgasmia ja olen yrittänyt muutamia halpoja vibraattoreita jotka on ollu iha ok mut en silti ole tullut. Kertokaa mikä toimii teillä parhaiten ja millainen laite on suosikki.
Vastaukset 4
- Kiimanarttunenkin
Kunnon tekokyrpä, jossa yksi moottori kärjessä, toinen varressa, erilaisia hierontaohjelmia. Tekokyrpä syvälle pilluun, taivuta vartta napaasi kohti, purista jalkoja sopivalla rytmillä kiinni, rentouta, ajattele kiihottavia juttuja. Tätä alle vartti ja tulet.
- Pibom
Tämä on ollut nythttps://www.kaalimato.com/catalog/Satisfyer Pro 2 - Next Generation_p_35552.html
Tämä on ollut suosikki jo jonkin aikaa. Dildot on jääneet laatikon pohjalle lojumaan eikä suihuakaan enää tule sillä tavalla käytettyä. - Kumpalöytäisitsen
Olisipa ihana etsiä yhdessä tuota orgasmiasi:) no mut vakavasti, Oletko ajatellut esim. Seksuaaliterapeuttia tai Vaikka tantraa? Minkä ikäinen olet? Wandi on tehokas ja tärinä tulee laajalle alueelle. Oikeaa kohtaa ei tarvitse hakea juurikaan.
- Uuttatekniikkaa
Satisfyer tai samantyyppinen Womanizer. Ainakin minulle antaa voimakkaita ja nopeita orgasmeja. Aika hyvä myös sellainen vibraattori, jossa pyörivät helmet sisällä ja klitoriskiihotin eli ”pupunkorvat tms.” Sitä olen käyttänyt vuosia, mutta mies osti hiljattain W:n lahjaksi, joten vibra taitaa jäädä laatikkoon.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 981201
Salaisuudet paljastuu
Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku87824Poliisi pamputti Variskankaalla
Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella31764- 66683
Karita Tykkä mennyt kihloihin.
Onnittelu kuuluu hänelle ja tulevalle aviopuolisolleen.93606- 31593
- 18548
S-ryhmän ihmisoikeuslinja ei kestä omaa hankintaketjuaan
S-ryhmän Israel-boikotin suurin uskottavuusongelma löytyy yllättävän läheltä, SOK:n omien tuotemerkkien hankintaketjuist15541Haavoittuvuutesi on aseista riisuvaa
Harmi, etten voi osoittaa sinulle tunteita. Hyvää yötä miehelle. Naiselta43513- 10466