niinku meillä olisi jokin erityisempi "suhde" kuin yleensä tällaisissa tapaukissa ;) ONkohan tää totta vaiko vaan mun mielikuvituksen tuotetta!!!! ;)
Musta ihan tuntuu
oletennemmänkuin
14463
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Älä nyt vaan tänne tule harhailemaan tuollaisen kysymyksen kanssa.
Jaa-a, kenkä tietäis sen... mut se kertoo vaan saappaalle
Siä olet varmaankin vain sairas. :)
Ihan samaa olen miettinyt, M.
Ympäri mennään ja lopulta yhteen tullaan...
En ole mies, enkä M
On tää totta juu.
Ajattelin ihan samaa tuolla kulkiessani. Miksi yhdestä lähes tuntemattomasta ihmisestä on tullut tärkeä ja miksi hän on ainoa jota voi ajatella koskevansa esim. hieroa hartioita. Yhdenkään tutun ihmisen kohdalla ei ole koskaan ollut sellaista tunnetta.
Sellainen voi hyvin syntyä, kun kemiat kohtaa, löytyy hiljainen ymmärrys ja kunnioitus toista kohtaan? Haluaa olla toiselle kunnioittava, arvostava miksei myöhemmin tärkeäkin?
Hän on todella tärkeä mulle jo nyt!!! :)
Onko ollut sinulle hyödyksi jollain tapaa tai miten hänestä tuli sinulle tärkeä?
Niin , jo se että tietää tämän ajatellun hyväksyvän ja haluavan Sinut juuri itsenäsi on sitä jotain ? Mikä pitää tunteen yllä ja hengissä .
Musta ei tunnu hyvältä.
En uskokaan että hän olis niin Taukki että ikävöisi jotain ja silti kirjoittelisi tänne tämmöisiä!!!! Enkä siis itsekään ole niin taukki että uskoisin hänestä moista!!!
Tarkoitatko enemmän kuin...työkaveri?
Kyllä olet.