Lisävalot..

Pyhtäällä nuoriso laittanut ledi lisävalo tankoja joka paikkaan. Eka ohittamani mopossa puolenmetrin tanko loisti kuin naantalin aurinko. Kaupan pihaan ajaessani romu tojotan katolla 2m tanko. Onkohan luvallisia virityksiä.
3334
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Valoa kansalle, joka pimeänä vaeltaa. Ehkä valaisevat, sinunkin pimeitä polkujasi. Älä ole katkera, jos sinulla huonot valot.

Äänestä

Pyhtään teinit löytäny nämä missä muualla jo parivuotta sitten.

Äänestä

Onkohan nämä sen purnaus mopotalli porukkaa energiajuoman voimalla..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jokapaikkaan2 kirjoitti:

Pyhtäällä nuoriso laittanut ledi lisävalo tankoja joka paikkaan. Eka ohittamani mopossa puolenmetrin tanko loisti kuin naantalin aurinko. Kaupan pihaan ajaessani romu tojotan katolla 2m tanko. Onkohan luvallisia virityksiä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu