Onko kettään kotona?

en saa unta ja kaipaisin seuraa. Juoppo Ristokaan ei ole täällä.
4203
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kaikki Nai. Öitä.

Äänestä

Olen kotona ja yskä vaivaa. Onkohan käynyt niin että home- ja sädesienialtistus on pilannut keuhkoputket, kun tuntuu että nuha menee aina niihin mitä ei ennen altistusta tapahtunut.

Äänestä

Ei Risto ole juoppo :) Taitaapi kuitenkin ite Rispto olla aloittaja :D

Äänestä

Onko kysymyksessä Risto, joka asuu Maria Cooganin kansssa?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kaikkinukkumassa kirjoitti:

en saa unta ja kaipaisin seuraa. Juoppo Ristokaan ei ole täällä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu