jännä juttu sinänsä

vollaaaaaaaaa

On se vaan niin merkillistä, että ylinopeutta kaahaavat ovat usein audi, bmw, mb (mersu) kuskeja. Mikään näistä merkeistä ei pärjää lähellekään edes huippu automallillaan kaarrenopeudessa citroen xantia activa 3.0:lle, joka on nöyryyttänyt kaarrenopeuksissa yli kymmenen kertaa kalliimpia urheiluautoja jo 19v ajan!!. Lukekaa vaikka netistä tekniskvärlden hirvenväistötestin nopeusennätykset, niin näette. Monille eurajokilaisillekin tämä tieto käy todella itsetunnon päälle. Voi nyyh teitä pellejä!

6

515

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • citikkaparas

      Niin toi citroen xantia activa on paras auto kautta aikojen ajaa mutkissa. Ei se varmaan ole kellekään mikään ns. uutinen.

    • huolestunut82

      Tässä jo odotellutkin, milloin citikkamies palaa palstalle. Hurraa, hurraa, hurraa!

    • citikanajettavuusparas

      Toi on sairasta, kun moni bemu audi tai mese mies kehuu kilpaa ajokkiaan, vaikka se todellisuudessa aivan susi. Lukuisia kalliita vikoja jne. Todella suuria laatuongelmia verrattuna moniin halpamerkkeihin.

    • Eorjokinen

      Eli citikka menee kuin juna mutkaan,mitäs tapahtuu mutkan jälkeen?

      • bmwkaidepaska

        Mutkan jälkeen näky on tavanomainen bmw-mies on ajanut kaiteeseen.


    • GPSmittari

      Kaikein suurimmat ohittajat ovat yllättävästi Skoda merkkiset keksinnöt. Hämeenlinnan motarilla Helsingin suuntaan eilen ajoin sallittua nopeutta pienellä pelivaralla. Ohittajat olivat Skodia ja Bemareita. Ei juuri muita. Ilmeisesti Honda CRV oli heille liian hidas. Ja Mersuja ei ohittajien joukossa ollut.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      84
      1359
    2. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      52
      987
    3. Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että
      Maailman menoa
      370
      808
    4. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      142
      769
    5. Rakastan häntä

      Jumala, rakastan häntä. Haluan olla hänen omansa. Hänen vierellä. Halata häntä.
      Ikävä
      55
      699
    6. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      123
      692
    7. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      658
    8. Naiselle Kuuleppa Tämä

      Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä
      Ikävä
      38
      625
    9. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      76
      612
    10. Onko mun toinen

      Puoliskoni täällä, huhuuu 😍❤️ Ihanista ihanin 😚😚
      Ikävä
      56
      604
    Aihe