Jos käytän valmiustilaa selailun aikana, kannettava buuttaa vain akulta. Virtajohdon ollessa kiinni, heittää tummaa ruutua ja joutuu tekemään ns. hard resetin. Jos ei käytä valmiustilaa, se käynnistyy myös verkkovirralla.
Kaikki toimii kyllä, jos ottaa virtajohdon pois ennen käynnistystä, jolloin kone saa buuttiin virtaa vain akulta. Mitä ratkaisuksi?
Olisi pikkuinen probleema(uusi käyttäjä)
ghghghghghghghghg
1
142
Vastaukset
- vain_joko_tai
Älä käytä valmius- tai muitakaan pilipalitiloja. Käytä niin, että kone on joko päällä tai kokonaan kiinni, eli virrat täysin pois.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ja taas ammuttu kokkolassa
Kokkolaisilta pitäisi kerätä pois kaikki ampumaset, keittiöveitset ja kaikki mikä vähänkään paukku ja on terävä.695952- 1295249
Helena Koivu on äiti
Mitä hyötyä on Mikko Koivulla kohdella LASTENSA äitiä huonosti . Vie lapset tutuista ympyröistä pois . Lasten kodista.4433173Ovatko naiset lopettaneet sen vähäisenkin vaivannäön Tinderissa?
Meinaan vaan profiileja selatessa nykyään valtaosalla ei ole minkäänlaista kirjoitettua tekstiä siellä. Juuri ja juuri s991586Suomi vietiin Natoon väärin perustein. Viides artikla on hölynpölyä. Yksin jäämme.
Kuka vielä uskoo, että viides artikla takaa Suomelle avun, jos Suomeen hyökätään. Liikuttavasti täällä on uskottu ja ved3661209- 291029
- 651001
Sydämeni on sinun luona
Koko ajan. Oli ympärilläni ketä oli niin sinä olet vain ajatuksissa ja tunteissa. En halua muiden kosketusta kuin sinun46926Trump ja Venäjä
Huomasitteko muuten... Käytännössä ainoat valtiot, joille Trump EI eilen asettanut typeriä tariffejaan, olivat Venäjä ja109884Jatkuva stressitila
On sinun vuoksesi kun en tiedä missä mennään mutta tunteeni tiedän ainoastaan52859