että pitkästä aikaa elämässäni tunnen itseni onnelliseksi vaikka enemmän asioita on päin vittua kuin koskaan ennen?
Mitä mieltä siitä
tänäänolenonnellinen
7368
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Noh minun mielestäni ainakin on mukava auttaakin keskustelijoita palstalla, jos pystyn keksimään jotain mukavaa pohdiskeluakin.
Joskus voi syntyä hyviäkin ihmissuhteita palstalla, vaikka onkin yleensä vain ajanvietettä, joka palstan tarkoitus onkin.
En voi tulkita tuo on silkkaa oikeinkirjoitusta.
Aikamoinen ristiriita. Mutta hienoa että olet onnellinen edes jostakin syystä :)
Jospa se epävarmuus ja kaaos on sulle normaali olotila, ja susta olisi aivan kauheaa elää järjestyksessä ja suunnitelmallisesti.
Se on mukavaa jos ihmisillä on hauskaa palstalla.
Toivottavasti "nukkumistyttö", joku joka sanoi että ei saa nukuttua... saisi nukuttua :)
Miettinyt vain että mitä ihmettä tuo sillinpää tuon metan kanssa seikkailee, tietysti tarvitsee jotain voimaa lisää jotta jaksaisi esiintyä, mutta, niin, kokaiini oli hänelle tietysti liian kallista ostaa, vaikka olisi ollut terveellisempää, nooh.
Niin ajattelen todella tyttöjä palstalla, kuin jotain uninalleja, joista pitää pitää huolta :)
jos sun hommat päin v....tu ja olet onnellinen, niin taidat olla sukupuoliyhteydessä. Siksi siis.