Ystävänpäivää Rakkaalleni

Hyvää Ystävänpäivää sinulle rakkain, hyvää Ystävänpäivää toivotan, Hyvää Ystävänpäivää sinulle rakkain ja halauksia vaan!!
2744
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ja huomenna ja ylihuomenna ja sitten ja sitten ja vielä.. Kulta, aina.. Joohan?

Äänestä
  • Kyllä vain rakkaani!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


aaaaaamu kirjoitti:

Hyvää Ystävänpäivää sinulle rakkain, hyvää Ystävänpäivää toivotan, Hyvää Ystävänpäivää sinulle rakkain ja halauksia vaan!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu