Kenkääääää

Nyt ihan ensimmäisenä Holtarille ja Virtaselle monon kuva perseeseen ....ja siitä sitten eteenpäin!!!!!
6306
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Hahahahhahahahahahahahahahhahhaahhajaaajahahahhahahahahahaahhahahahahhaahaahahahahaaha säälittävä paska valmentaja. Tunari :DDDD

Äänestä

Etenkin Holtarille! Yksikään juniorijoukkue A-C ei päässyt mitalipeleihin. Holtarilla viimeinen sana joukkueiden kasaamisessa keväällä!

Äänestä

Ei vaan tehdään, niin että Jypi saa mennä harjoittelemaan Jyväsjärven jäälle, ja jäähallivuorot annetaan jollekin järkevälle asialle, esim. Kulttuurille.
Turhaan tuollaista jääkiekkopaskaa tuetaan.

Äänestä

Jep Holelle ekaks monoo sehän tän koko paskan on kasannut.

Äänestä

Kaikki jypin pelaajat on paskoja jotka ei vaan osaa pelata tai tiedä jääkiekosta mitään. Tuppurainenki tulee hallille golfmaila kädes että tälläkö sitä pelataan? Yonkman koripallon kanssa että tälläkö sitä pelataan :DD

Äänestä

No niin.... Montakos jyp-junioria löytyy maajoukkuekuvioista nuorten-C joukosta? No yksi, eli Honka! Nyt sitten Virtanen luotsaamaan A-nuoria! Ha ha. Hyvä Holtari ja Palsola! Olisi tosiaan muutoksen aika!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kausikorttilainen kirjoitti:

Nyt ihan ensimmäisenä Holtarille ja Virtaselle monon kuva perseeseen ....ja siitä sitten eteenpäin!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu