Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Voiko nainen saada orgasmin peppuseksissä?

Haluaisin tietää että voiko nainen saada orgasmin pepun kautta yhdynnässä tai tupla penetraatiossa?
123613
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Voi. Väitän että suurin osa tarvitsee klitoriksen stimulointia orgasmin saavuttamiseen mutta yllättävän yleistä on kuitenkin pelkkä anaalinkin kautta saatu orgasmi.

1Äänestä
  • Aloittaja

    Vau, kiinnostavaa. Olisi kiva löytää sellainen nainen.

    Äänestä

Ainakin jos hieroo klitorista samalla. Eilen vanhempi nainen koitti vakuutella ettei tykkää peppuseksistä. Ensin suuseksiä naiselle ja pienestä vastustelusta piittaamatta sormi oli kohta pyllyssä ja toisella sormella hieroin klitorista. Ihan mieletön huuto naisella kun sai orgasmin. Vieläkin oli vaikea myöntää että tuntui hyvältä mutta myönsi lopulta että kyseessä oli hänen voimakkain orgasmi. Myöhemmin yöllä oli aivan rakastunut peppuseksiin. Ensi viikonloppuna kuulemma otetaan uusiksi.

1Äänestä
  • Valehtelet mokoma.

    Äänestä

Kyllä, ja todella tajunnan räjäyttävän. Peppu pystyssä antaessa omat sormet apuna, kun mies pitää lantiosta kiinni ja paukuttaa. Voipi vielä läimäytelleet. Peppuseksiä on yleensä edeltänyt suuseksi ja pillupanot ja itsellä ainakin uuden orgasmin saaminen vaatii edellistä rajumpaa panoa.

Ei meillä joka kerta peppuun panna, mutta sormetus kuuluu esileikkeihin. Mies oikein tykkää, kun vaimo työntää peppua hänelle. On kuulema aivan mahtavan näköistä, kun on pillu ja peppu levällään esileikkiessä ja katsoa kuinka orgasmi tulee.

Äänestä

kyllä voi,ja mä ite saan ku mies nussii mun persettä ja samalla mä painan dildoa pilluun.Ja mulla on se tapa,et mä ejakuloin,eli roiskin pillunnesteet ympäriinsä.Ja persepanos tulee ns.sarjaorkkuja.Upeeta.

Äänestä
  • Ja lopuksi paska haisee ja banjot soi kun kaappihomo runkkari akkaansa perseeseen moukaroi

    Äänestä

Saan tosi rajun orgasmin peppuseksin aikana,täytyy vaan sormilla hieroa klitorista ja miehen täytyy liikkua hitaasti pyllyssä.sanovat et peppuni menee ihan löysäksi kun saan

Äänestä
  • Hei, kiinnostaisko kokeilla nuorta miestä 23v? ;) Laita viestiä [email protected]

    Äänestä

  • Laita löylykauha perseesees

    Äänestä

  • Ggggghh kirjoitti:

    Laita löylykauha perseesees

    Kumminpäin ? Aaaah

    Äänestä

Siinä hanuri soi ja rapa lentää

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


old_profile_103419 kirjoitti:

Haluaisin tietää että voiko nainen saada orgasmin pepun kautta yhdynnässä tai tupla penetraatiossa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu