Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Vihainen iskä kokemus

Oisko alistuvaa naista joka haluais isällistä kuritusta? Kutsun tätä ADE:ksi ely Angry Daddy Experience. Vihainen iskä kokemus jossa isi on vihainen tytölle koska tyttö on ollut tuhma ja ansainnut kuritusta.
1178
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Laitoin meiliä, mut sun hottis ei huolinu: "Recipient address rejected: Blocked due to restrictions, come back later."

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


old_profile_103419 kirjoitti:

Oisko alistuvaa naista joka haluais isällistä kuritusta? Kutsun tätä ADE:ksi ely Angry Daddy Experience. Vihainen iskä kokemus jossa isi on vihainen tytölle koska tyttö on ollut tuhma ja ansainnut kuritusta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu