Ei kukaan tykkäisi minusta

Omana itsenäni. Ei ole ennenkään tykätty missään mielessä.
2125
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Älä välitä, ei minustakaan kukaan tykkää. Onneksi on muitakin mahdollisia tapoja olla olemassa kuin tykättynä sosiaalisesti. Onko se nyt kovin tavoiteltavakaan asema olla joku "kiva"? Turha sitä on itseään ja mielipteitään muuttaa, jos siihen ei perusteltua syytä löydy :) Katellaan perhosia :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Perttileena69 kirjoitti:

Omana itsenäni. Ei ole ennenkään tykätty missään mielessä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu