Nyt minä tiedän kellä on

sydämmen muotoiset huulet. Eilen pisti silmään. Ässällä alkavalla miehellä, eli täällä joku ilmeisesti ikävöi häntä.
21516
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 21

Vanhimmat

Mulla on myös

Äänestä
  • Naisella ne on t. Alotus

    Äänestä

  • Onnähyne kirjoitti:

    Naisella ne on t. Alotus

    Millä kirjaimella naisen nimi alkaa?

    Äänestä

  • Jokunainen____ kirjoitti:

    Millä kirjaimella naisen nimi alkaa?

    T kirjaimella

    Äänestä

Millä ässällä hölmö?

Äänestä
  • Hölmö on sitten söötti sana <3

    Äänestä

EllubbiGallubilla varmaan on, kus e on muutenkin niin veri nais :) :D
Aina yhtä veri naissia :)

Äänestä
  • Niin oonkin...
    NAIS VERI NAIS...❤🍀🌻👍

    Äänestä

Kapeat huulet on rumat. Saa ihmisen näyttämään vihaiselta ja kolkolta.

Äänestä
  • Cate Middleton on erittäin kaunis kapeahuulinen nainen :)

    Äänestä

  • LuonteesiOnRuma kirjoitti:

    Cate Middleton on erittäin kaunis kapeahuulinen nainen :)

    Kate Middleton siis.

    Äänestä

Etkö vieläkään tiedä että sydämeen ei mahdu kahta ämmää. Eikö se ole sinulle jo selvinnyt? Tässä on mun huulet💋

Äänestä

kirjain ässän jälkeen? 💋

Äänestä
  • Aaa.

    Äänestä

  • sydänedelleen kirjoitti:

    Aaa.

    Kyseessä on Sari-neitokainen. 💕

    Äänestä

  • Tämäonhelppo kirjoitti:

    Kyseessä on Sari-neitokainen. 💕

    kyseessä on mies, eikä sari.

    Äänestä

"Ässällä pistää silmään ja patakakkosella kulmakarvaan"

Itsekin voi joskus vahingossa pistää peukalollakin itseään silmään, jos on tekemässä jotain juttua, vahingossa.

Ja tuollainen tässä ohjelmassa: Jäitä Hattuun - Sisustussuunnittelija.

Lääkäri huomasi että taas on sormi kipeänä, on tullut painittua naisten kanssa jälleen, lääkäri sanoo että: huomasinkin että joku ottelu oli käynnissä jo sairaalan lattiallakin. Milloinka on seuraava ottelu?

Äänestä

Niin ne kirjoitussäännötkin meitä pitää kaidalla tiellä😄

Äänestä

Hyvin osaat kirjoittaa suomeksi ollaksesi ruotsinkielinen vai oletko edes?

Äänestä

Tässä on kyllä hyviä sketsejä tässä Larry Davidin Jäitä Hattuun sarjassa, joskus katsoin canalilta tuota maksullisena:

Tämäkin on aika hyvä, kun se menee lääkärille ja painii jonkun naisen kanssa sairaalan lattialla, lääkäri sitten sanoo: tiedän mistä voi aiheutua tuo sormi on taas kipeänä, onkohan varvaskin kohta kipeänä.

Lääkäri toteaa että: jos harrastaa tuollaista painimista niin se on melko tavallistakin tuossa lajissa ja sairaalan lattiallakin jonkun kanssa on tullut painittua: Milloinka on seuraava ottelu, jotta voisit varata jo ajan ennakkoon jos loukkaannut?

Äänestä

Ällöä, miehellä sydämenmuotoiset huulet. Täysi TURN OFF kyllä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sydänsitäsydäntätä kirjoitti:

sydämmen muotoiset huulet. Eilen pisti silmään. Ässällä alkavalla miehellä, eli täällä joku ilmeisesti ikävöi häntä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu