Eikö mieleesi koskaan tullut että pidin sinua luotettuna ihmisenä ja ystävänäni?
Jatkoit ja jatkoit, miten voit elää tuollaisen asian kanssa?
Hyvä että asia selvisi, ei tarvitse enää epäillä syyttömiä.
Tämä meni Herra Koolle.
Jatkoit ja jatkoit, miten voit elää tuollaisen asian kanssa?
Hyvä että asia selvisi, ei tarvitse enää epäillä syyttömiä.
Tämä meni Herra Koolle.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Neiti E on hyvä ja katsoo peiliin ennen kuin alkaa kiskoa ylleen marttyyrin viittaa
Mietihän vähän ensin, mitä olet oikein tehnyt. Laitoit tänne paloja sähköpostikeskustelusta ja kun kysyin asiasta, sanoit vaan että vaihda salasana. Sen jälkeen olet ilkeillyt vuosikausia ja tunkenut tänne kaikenlaisia tunnisteita, haukkunut ja hdrjannut sen minkä olet ehtinyt. Eikö sinulla tosiaan ollut mitään muuta tekemistä? Minkälaisena ihmisenä ajattelet minun sinua pitävän? Jos mielestäsi et ole tehnyt mitään väärää, niin olen puolestasi pahoillani. Luulin että olet hyvä ihminen.
Ja minä luulin että olet sellainen loppuelämän nainen mutta oletkin pelkkä ilmapatja. Veljeänikin yritit siinä silmieni edessä ja vielä kehtaat esittää viatonta impeä näillä palstoilla! Häpeäisit Elsa, sinä viiden pennin huora!
Ihan turha huutaa, jäit K kiinni enkä luota sinuun enää pätkääkään. Ajatteles jos tilanne olisi toisinpäin ja olisin alkanut suoltaa tänne paloja sinun kaivatustasi ja sinun elämästäsi. Mietihän, en mitenkään voinut tietää että se olet sinä? Epäilin välillä jo vaikka ketä muita tuttujani, kuka heistä oikein tätä tekée.
Mikä sai sinut aloittamaan kiusaamisen? Sekö että olen vanha ja sairas nainen? Hauras omalla tavallani, en vaan anna periksi .
47v on vanha joo mutta ei niin vanha että pitäisi kohdella kun silkkihansikkain :D Kyllä sinä vielä löydät jonkun toisen miehen kunhan vähän laihdutat ja kiinteydyt sekä opit pitämään haarasi kiinni useammin. Hyvää yötä.
Anna periksi piru tai pistelen sinut lusikalla jälkiruoaksi aamupalalla.
Asiallinen asianpurku palstalla varmaan... Ikinä :O.
Tästä vielä keskystellaan. Joka he***** pöivä hamaan tulevaisuuteen.
😂
Kukaan muista huomenna.
Mä kun luulin aloituksen luettuani, että K saa vihdoin palautetta. Kyllähän sosiopaatilla on useampi uhri, niin tämä oli sitten aamun lopputulos. Trolliketju,
Onkohan tuossa Kari nimessä jokin kirous? Minäkin olen kokenut muutaman Kari nimisen taholta todella outoja juttuja. Ei auta muu, kuin pistää välejä poikki, että selviäisi hengissä.