Kiitos Hallitus

Osakeyhtiön perustamisraja 2500 €poistuu.Pitääkin muuttaa oma yhtiö osakeyhtiöksi.Se jokaviimeks nauraa .nauraa parhaiten.Kiitos Sipilä.
276
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Et taida ihan hallitus olla. Tarkoitan tuota nikkiäsi. Tietysti,jos on skitsofrenia tai muu häiriö niin omasta mielestä on Suurin Veronmaksaja ja lähes eduskunnassa. Ja kaikkea muuta kuvitelmaa löytyy päästä. Kai niihin lääkitys löytyy?

Äänestä
  • Taitaa itselläsi olla aika pakkomiellettä elämäsi .Varmasti käynti mielenterveyspolilla auttaisi.Kannattaisi se omapää ekana käydä tarkistamassa.Nikki voi olla vaikka , olenko harhainenainakin sinun tapauksessa

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


SuomenHallitus kirjoitti:

Osakeyhtiön perustamisraja 2500 €poistuu.Pitääkin muuttaa oma yhtiö osakeyhtiöksi.Se jokaviimeks nauraa .nauraa parhaiten.Kiitos Sipilä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu