että ei me siellä taivaan ylimmällä tasolla luotu pari olla, että voin kyllä helposti löytää toisenkin, en ole odottamassa iäisyyteen. Ottajia kyllä olisi jos antaisin heille mahdollisuuden.
Voin lohduttaa sua nainen kertomalla
roikottaja.naiselle
16374
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
että et edes halua ketään. Viihdyt yksin. Haluisit vaan korkeintaan sellasen vakipano/hellyysseuraa sillon tällön. Silloin ei tarvii riidellä mistään arjen jutuista.
Mietin ja käsittänyt myös erään miehen kohdalla tuota mutta en voi tietää onko näin. Emme ole aiheesta puhunut
Kuulepas nyt vittu. Pidän kyllä yksinäisyydestä, mutta rakastan myös tappelemista.
Niin, sähän rakastat vain ja aina uskollisesti Jaria, eikse näin ollut?😜 Sitähän sä ootat koko ajan aloittamaan kotileikin, joten miten kukaan nainen sua roikottais? Kohtaamisia ja tunteita siihen käyt läpi loputtomiin, joten älä teeskentele. Ikävä vaan. et se ei taida olla yhtä innostunut, mutta itsehän vaan sen halusit, joten makaa nyt niinku petasit.
anna palaa
En polta.
Jaahas anna sitten mennä ja antsaitsetkin parempaa kun hän eihän rakasmaa roikoteta
Rakasta ei roikoteta. Just sitä mieltä olen.
Myös mulla olisi ottajia.
Sen oot kyllä jumalauta tehny tiettäväksi.
Ottajia olisi.....senkus ottelet ketä haluat..
Sitähän se juuri on , että vakka löytää kantensa. Mitäs sitä sellaista ottamaan joka ei tunnu omalta.
Kun löytää ihmisen joka tuntuu oikealta , ei kaipaile muita ottajia.
Mielestäni en sua ole roikottanut, kun en ole luvannutkaan sulle mitään suhdetta. Jätin sut, ja pysyn päätöksessäni koska en näe sussa yhtään mitään hyvää mitä kumppanilta odotan. Ettippä vaan nainen, joka suostuu tyytymään sun kaltaiseen.
Ole hyvä.
Lohduttaa? Itsehän roikotat minua.
Laitan pelin poikki nyt. Olet saanut musta väärän kuvan viimeisen parin päivän aikana kun en ole ollut oma itseni. Vetäydyn nyt keräämään henkisiä ja fyysisiä voimia. Hyvää yötä!
Taidat itsekin roikottaa yhtälailla