Etsin 12-13 v poikaystävää oulusta

Hei. Olen 12 v tyttö (tänävuonna 13) ja oon jo pitkään halunnu semmosta omaa kultaa♡ mulla on semi pitkät hiukset ja oon 158cm pitkä. Asun oulussa kaakkurissa. Ja jos jotain kiinnostaa niin oon alipainonen XD
5662
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Hei, tämä ei ole seuranhakupalsta. Olethan varovainen täällä. Kaikki yhteydenotot eivät välttämättä ole nuorilta, koska täällä kirjoittelee paljon aikuisia.

Mukavaa kevättä sinulle!

Äänestä

Moro oon saman ikänen poika oulust ja vähä kiinnostunu susta. Sun ig?

Äänestä

Mikä ig/snp

Äänestä

Ite oon metsokankaalta 13v onks sul ig,snp,wap

Äänestä

Onko Igtä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mätäsvaa kirjoitti:

Hei. Olen 12 v tyttö (tänävuonna 13) ja oon jo pitkään halunnu semmosta omaa kultaa♡ mulla on semi pitkät hiukset ja oon 158cm pitkä. Asun oulussa kaakkurissa. Ja jos jotain kiinnostaa niin oon alipainonen XD

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu