Mitääh ? Olen vähän hämmentynyt

Haluatko tavata minut fyysisesti vai hengellisesti :D ?
https://youtu.be/GUac1hi7v2U
Haluatko tavata minut vai Minut ?
Me kristityt, voimme aina valita myös oman tahtomme.
1279
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tarkoitatko. Tavataan tulevaisuudessa. Eilisen merkeissä. Löyhä on löysällä älyä. Ninja ja vitut.
https://m.youtube.com/watch?v=FrBiT6Mnndc

T.muistan vielä kun olin dojolla ensi kerran. En juopottelemassa vain porttikieltoa hankkimassa. Ole rauhassa. Lauantaimakkara.
:)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tappopotku kirjoitti:

Haluatko tavata minut fyysisesti vai hengellisesti :D ?
https://youtu.be/GUac1hi7v2U
Haluatko tavata minut vai Minut ?
Me kristityt, voimme aina valita myös oman tahtomme.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu