Voi sentään, unohdin käyttäjäni salasanan. Mutta se on ymmärrettävää, että näin iäkkäämpänä herrasmiehenä pukkaa muistihäiriöitä tulemaan.
En voi vaihtaa salasanaa sähköpostin kautta, sillä sähköpostini on hakkeroitu.
Ei tämä niin kallisarvoinen vahinko ole kuin se mitä tapahtui pikku-ukolleni joitakin vuosia sitten, mutta kismittämäänhän tämmöinen jäi suunnattomasti! Voi herranjestas!
Saa nyt nähdä teenkö uutta käyttäjää. Todennäköisesti senkin suhteen kävisi köpelösti. Ehkä on parempi tästälähtien jatkaa anonyyminä vierailijana, kunnes unohdan koko Suoli... anteeksi tarkoitan Suomi24:n.
Minä PorvoonParoni unohdin salasanani
10
272
Vastaukset 10
- kaikkeesitänäkee
Voi jeskamadeera! :)
- kaikkea.kanssa
Uutta rekattua ottamaan, muuten sua jäljitellään vieläkin pahemmin.
- käyttäjänäni.salasanan
Korppis on siinä oikessa että kirjoittajan tuntee kirjoitustyylistä. Tämä on korppiksen tekemä avaus, ei epäilystäkään - sääliksi käy!
- Siten.se
Tottakai se ottaa ikäihmiselle koville, kun huomaa olevansa mielipiteineen yksin ja vielä väärässä!
käyttäjäni
Korppiksen kirjoittamaksi liian vähän virheitä. Veikkaan erästä toista tyyppiä, joka tekee usein virheen käyttämällä väliviivaa. Vielä väääränlaista.
Ap on kateellinen nainen.
Oikea Porvoon Paroni vaikuttaa sellaiseslta että ei unohtele salasanojaan.
- Mustalla-mennään
Minä en unohda salasanaa koskaan, koska olen melkein vitivalkoinen musta, ennen kuin kesäaurinko maalaa naamani ruskehtavan herrasmiesmäiseksi.
- kylmätotuus
Unohdit käyttäjäsi salasanan?!
Mitä tämä käyttäjäsi tekee ja mihin sinä tarvitset hänen salasanaansa?
Käyttääkö hän sinua hyväkseen, vai käyttääkö hän sinua kenties muistihoitajan luona?
Jos unohdit jo kysymykseni, niin ei sitä kannata harmitella. Ihan turhanpäiväisiähän kysymykseni ovatkin.
Minä en tarvitse salasanaa, kun tänne kirjoittelen -etkä sinäkään.- Kun-tänne-kirjoitat
Tunnusana! Rukiveer!
- Porvoon.mitalla
Vastaako täällä kukaan kysyttäessä !
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Naiset ymmärtävät ettei talous lähde nousuun
Miten paljon järjellisempi olento nainen onkaan kuin tilastollisestikin paremmin tienaava mies. Kun kaikkialla puskuroid1551037En jaksa
Enää pelleillä ja paljastan J naisen nimen. Se on Jonna ja hän ei koskaan, edes luultavasti ollut täällä. Silti piene44707Kissa eli kivuissa useita viikkoja
Ei vienyt lääkäriin vaikka kissa parka maukui ja moni seuraajakin (minäkin) näin että kissa on sairas.127651Minkälainen nainen
Minkälainen kaipaamasi nainen on luonteeltaan? Kaikki hassun hauskat antava ja helppo on sallittuja, jos poikien on kovi23638- 43617
- 67605
Martinan mauton tyyli
Voi hyvää päivää 🤣 nyt ollaan oltu Muhiksen kanssa Kultareservin avajaisissa suorat housut jalassa ja 500€ korsetti pää160565Jos meillä olisi yhteinen koti
Niin haittaisiko sinua pitää se vähä tavaraisena? Ajattelin tänään että jos joskus asuttaisiin yhdessä ja haluaisit pal51547Arvaako kukaan?
"Humalojalla metalliromun keräyspaikalla on kulkenut pitkin kevättä ja kesää joku henkilö, joka on vienyt sieltä kymmeni34544Tuntuu pahalta meidän molempien puolesta
Anteeksi, että olen tällainen pelkuri. En vaan usko rakkauteen enää miehen ja naisen välillä omalla kohdalla. Tiedän, et34518