Kuinka monta

Vuotta olet ikävöinyt häntä?
411711
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 41

Vanhimmat

Alle vuoden. Toivottavasti ei enää kauaa, koska olen hänelle pelkkää ilmaa.

Äänestä

8 vuotta

Äänestä
  • Vasta odotan, siis 0 vuotta.

    Äänestä

Tänään tuli 2v täyteen.

Äänestä
  • Sama täällä, 2 v. 🎈 🎂 🍸
    😍

    Äänestä

Tulin tänne Juhannuksena 2013 ja jäin loukkuun kun tunnistin erään ketjun aiheen liittyvän minun ongelmaan

”Mitä teen kanssasi nainen ?” Oli otsikko

Sen jälkeen onkin tapahtunut paljon ja uskomattomiakin juttuja

Olen ollut ikävöin kohteen kanssa intiimeissä väleissä irl ja paljon myös asioita joista itsellä raskas suru ja mielipaha

Äänestä

Liian monta?

Äänestä
  • Todellakin liian monta.

    Äänestä

vuodesta 2011. Eli aika monta vuotta. Ne oli silloin niitä punainen tupa ja perunamaajuttuja. Mut tunteet alkanu laantuu, koska ei niille oikeen voi mitään tehdä.

Äänestä

tuhat vuotta

Äänestä
  • tai sitten miljoona valovuotta?

    Äänestä

  • Joo ei viitti vuosia ees laittaa. Mutta kauan.

    Äänestä

  • Silmiinhukkuja kirjoitti:

    Joo ei viitti vuosia ees laittaa. Mutta kauan.

    noin 17 vuotta josta 12 vuotta koetin unohtaa ja viitisen vuotta sitten totesin etten pysty unohtamaan...

    Äänestä

noi ikävöintitouhut eli vastaan 0 vuotta. 😄

Äänestä

10 vuotta.

Äänestä
  • Minäkin 10 vuotta häntä ikävöinyt. Elän ja riudun

    Äänestä

  • No missäpäin... ja ketä.

    Äänestä

  • Etelä-Suomi ja J-mies.

    Äänestä

0,26 vuotta

Äänestä
  • Pitäiskö näiden vastauksien antaa ees jotain? HALOO?

    Äänestä

  • Mitä jankutat samaa levyä kokoajan???

    Äänestä

  • En ole positiivari. Vinyyliton jo tapettu. Voitot niille:) ostaisin jos niitä saisin vaikka soitinta ei enää olekaan. Joillakin voi olla varastossaan niitä vielä tuhansia?

    Äänestä

Kuusi vuotta, silloin tapasimme pitkästä aikaa uudelleen. Mies oli silloin aika surullinen elämässä tapahtuneen vaikean asia takia.

Äänestä

Yli kymmenen

Äänestä

2003 syksyllä tavattiin minun kotona viimeksi. Laske siitä. 😡

Äänestä

12 minuuttia

Äänestä

0-100

Kristallipallon ajanlaskun

Äänestä

Siitä asti kun näin.

Äänestä
  • Näin se jotenkin menee.

    Äänestä

Tapsimme n.4v. sitten.

Kuuntelin muutamia lauluja ja ikävöinyt n.2v;tta 😄

Ikävä jo oli heti iltana, mutta se unohtui, kunnes jälleen palasi. Nyt on tainnut juna mennä.

Äänestä

Yli 10 vuotta olen häntä katsellut, että onpas komea mies. Vasta reilu pari vuotta sitten paremmin ruvettiin kuitenkin tutustumaan ja vaikutti, että kiinnostus taitaisi olla molemminpuolista. Siitä asti olen ikävöinyt, kun menin häneen oikein kunnolla ihastumaan...kait rakastumaankin.

Äänestä

Reilut kaksi vuotta ollut tunteita

Äänestä
  • Sama täällä. Olimmekin me jo, mutta erosimme.

    Äänestä

Pari vuosikymmentä.

Äänestä

Yli 3 vuotta... hän on unohtumaton :)

Äänestä
  • Sama vika...

    Äänestä

  • Yli kolme vuotta täälläkin.

    Äänestä

Syyskuusta 2015 asti, silloin nähtiin viimeksi.

Äänestä

Ihan hirveen kauan...yli20 vuotta.

Äänestä

aika kauan. ;) Onneksi voin kuunnella kaksoisolentonsa musiikkia, se helpottaa tuskaa. ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Gallup kirjoitti:

Vuotta olet ikävöinyt häntä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu