Moi. Ollaan menossa kesäkuussa Falirakiin omatoimireissulle. Hotellissamme (Platon) ei ole Uima-allasta eli tietääkö joku allasta minne voi mennä jos käyttää allasbaarin palveluita. Jos joku sattuu tietämään tosta hotellista jotain niin info ois kiva :)
Uimaallas Falirakissa
Petjushka
1
1768
Vastaukset
- reippaastiKysymäänOnnaa
Oliskohan ollut hotelli falira/o kun parivuotta sitten haettiin jotain kohdetta,näyttelijöihin tjs. Poikettiin kadulta ja otettiin juomat,kysyin saako uida,sanoi et siitä vaan. Tota platon hotellia katselin kun plataniaksessa ollaan paljon oltu...jäi mieleen.
Usein jos baari on auki niin kysymään vaan,joskus antaa pyyhkeen ja tuolin 2-4 euroa(jos tilaa) Usein ei pyydä mitään kun istuskelee ja syö jotain. Aivan pienissä kohteissa voi olla ongelma-ei tilaa!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Selvästi näyttää siltä, että SDP:n kannattajat hyväksyy kiusaamisen
ja seksuaalisen ahdistelun, kun puolueen kannatus pysyy korkealla. Mitä tämä kertoo demari-äänestäjien moraalista?1724980Kenen joukoissa Suomi seisoo maailmalla, jos SDP voittaa seuraavat vaalit?
SDP on ainoa pohjoismainen sosialidemokraattinen puolue, joka edelleen kuuluu Sosialistiseen internationaaliin. Sitä ka621585- 141583
Jos mies oikeasti haluaa sinut
Hän ei ota riskiä että menettäisi sinut. Ei pienintäkään. Mies ei jätä vastaamatta viesteihin eikä pidä sinua epätietois1211441Helena Puolakka laukoo suorat sanat Vappu Pimiän MasterChef -pestistä
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Kokenut keittiömestari ja ravintoloitsija Helena Puolakka laukoo suorat s91233Ketä ehdotatte seuraavaksi kuntanne johtohahmoksi
Ei ole teitä riitaisia kehityksen jarruja helppo yrittää kohti valoa ohjata. Siinä on teille pähkinä purtavaksi.931046Voiko ryyppäämisellä tienata elantonsa?
Lassi Kuhlman on rappiostriimaaja. Hän kuvaa omaa päihteiden käyttöään pitkissä somestriimeissä. Katsojat voivat lahjoit461010Persuille 1,8 prosenttiyksikköä laskua. Keskusta meni ohi ja Vasl hengittää niskassa
Erityisesti työväestö on hylkäämässä persut. https://yle.fi/a/74-20208249297932- 178889
Hinduille tiedoksi
USA Pressa sanoi '' kansakuntaa ei voi johtaa ilman Raamattua''. Tämä löytyy sitaateista. Raamatusta tulee kaikki julmu279757