Joko sä mies kosit

mua?? Vai kauanko pitää vielä odottaa?
10424
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Kuka mies ja ketä naista kosii?

Äänestä
  • Jiille

    Äänestä

  • Menee kirjoitti:

    Jiille

    Mutta keltä menne? Ja tietääkö myös hän sen?

    Äänestä

  • Etukirjainkiitos kirjoitti:

    Mutta keltä menne? Ja tietääkö myös hän sen?

    Täällä kyselet. Ei tuo kuitenkaan koskaan vastaa.

    Äänestä

Kosin jo.

Äänestä
  • Älä huijaa M-naekkone. Sulle ei kasva pippeli kuin leikkauksella

    Äänestä

Jospa nyt tutustutaan ensin edes.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kysyn kirjoitti:

mua?? Vai kauanko pitää vielä odottaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu