Onko kaivatullasi

Huumetukka? ? .
9418
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Mimmoinen on huumetukka?

Äänestä

Semmoinen että krp: n labrassa ne pystyvät hiuksesta analysoimaan mitä on otettu ja missä kuussa.

Äänestä

käyny huumetesteissä, kun sitä vaadittiin yhteen juttuun. En siis käyttäjä. Oli siinä varsinaiset rituaalit ja etikettisäännöt. Huumetukka on sellanen kananperse, koska narkit ei jaksa kampaa tukkaa.

Äänestä
  • Ihmeellinen olettamus.

    Äänestä

sellainen huumetukka?? sekainen, pitkähkö ja rasvainen? ei ole itselläni sellaista eikä kaivatullani,

Äänestä

En tiiä onko tukkaa...

Äänestä

Ei ole, mutta tiedän millaista tarkoitat.

Äänestä

Takkutukkaan voi varmaan piilottaa huumeita.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Käyttääkö kirjoitti:

Huumetukka? ? .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu