Hitsi sää oot nainen

kyllä niin ihanan näköinen pakkaus. Söpö, nätti ja niin sexy...Mulla nyt jotenkin lipsahti tää juttu, et päästin tunteeni valloileen sua kohtaan ja kun on tällanen tunne ihminen.
10752
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

älä oo niin kauhian salainen ;)

Äänestä
  • No muutenkin sellainen luonne, että mahdollisimman vähällä huomiolla yrittää mennä tuolla tosi elämässä. Ns, matalalla profiililla.

    Äänestä

  • Oletko muutenkin matala ? :D

    Äänestä

  • Jaa, no joo...enpä tiedä?? :) Riippuu ehkä mihin vertaa, mut jos toisiin suomalais miehiiin, niin varmaan pari-kolme senttiä keskivertoa pitempi, ehkä? Luulisin? :)

    Äänestä

  • salainenrakastaja kirjoitti:

    No muutenkin sellainen luonne, että mahdollisimman vähällä huomiolla yrittää mennä tuolla tosi elämässä. Ns, matalalla profiililla.

    Sait ajatukseni häneen voisitkohan olla hän

    Äänestä

  • No mä en kyllä usko, että hän täällä palstalla pyöris. Itselle nyt kävi näin ja kuvitelmiahan tämä kyllä ruokkii. Elämä on kummallista.

    Äänestä

Eli pelkkä ulkonäkökö kiinnostaa :(

Äänestä
  • Aijaa, sitäkö se heti tarkoittaa jos kehuu?? Ehkä se ihastumisen tunne saa kohteen näyttämään myös kaikenpuolin hyvältä??

    Äänestä

Oot niin salainen, ettei tiedä, keltä tämä aloitus olikaan......🕵🏼‍♀️

Äänestä
  • Juu...heh. :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


salainenrakastaja kirjoitti:

kyllä niin ihanan näköinen pakkaus. Söpö, nätti ja niin sexy...Mulla nyt jotenkin lipsahti tää juttu, et päästin tunteeni valloileen sua kohtaan ja kun on tällanen tunne ihminen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu