Olisit ollu mies aikanas

Olisit saanut persettä
241881
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 24

Vanhimmat

Onko liian myöhäistä? :D

Äänestä

Olitko sinä se päälle käyvä nainen, josta ei aina ottanut oikein selvää? Hyvän ja huonon päivän erot olivat liian suuria mulle, että meni pupu pöksyyn. Varuillaan piti olla, ku ei tiennyt onko nyt kumpi päivä menossa? Arvaamaton mieli oli liian suuri haaste minulle.

Äänestä

Ei ole saaminen yhden psykon pyllystä kiinni. xD

Äänestä
  • Mä oon nyt vanhempien luona vierailulla useamman tunnin. Tuu sinne. Asuvat edelleen samassa paikassa. Ilahtuisivat myös taatusti sut nähdessäsi!

    Kävin äsken kattommassa yhtä myynnissä olevaa asuntoa heitä varten, ku haluavat jossain vaiheessa muuttaa pienempään.

    Äänestä

Etsä mulle mitää aikatauluta. Nalakuta keskenäs. Kalua mietteissäs. KÄKÄ

Äänestä

vaiko putkaa ja metuuta kuka tietää, paljolta säästyin

Äänestä
  • sen verran sekasisin oman sukupolven naiset, että ihan näkyy syntyvyys luvuissa

    Äänestä

Oulun historian suurin joukkorauskaus.

Äänestä
  • Joukkoraskauski

    Äänestä

Olisin saanut tai en mitäpä sillä tiedolla enää teen. Lopputulos on tiedossa.
Itselle paljon helpompaa ajatella ettei mitään mahkuja suhun koskaan ollutkaan.
Sillä pääsen irti.
Siinäpä se, pähkinänkuoressa.

Äänestä
  • Miksi näin? :/

    Äänestä

  • Harmijuttu kirjoitti:

    Miksi näin? :/

    Siksi et mieletöntä kiusata itseään "menettämällä" jotain jota et koskaan olisi edes voinut saada.
    Eihän voi murehtia esim. viime viikon ohi mennyttä lottoriviäkään koska käytännössä osuman saaminen oli mahdotonta...

    Äänestä

  • näinajattelenitse kirjoitti:

    Siksi et mieletöntä kiusata itseään "menettämällä" jotain jota et koskaan olisi edes voinut saada.
    Eihän voi murehtia esim. viime viikon ohi mennyttä lottoriviäkään koska käytännössä osuman saaminen oli mahdotonta...

    Et saa, mutta aina voit. Tarkoittaen, että vain tekemällä jotain saavutat haluamasi.

    Äänestä

  • EiTäälläKetäänSaaMitn kirjoitti:

    Et saa, mutta aina voit. Tarkoittaen, että vain tekemällä jotain saavutat haluamasi.

    Ihan tuli irl että varattu on. En sit tiedä oliko hänen tilanne toinen aiemmin. No juu mut se siitä.

    Äänestä

  • En ollu mä, koska olen optimisti.

    Äänestä

Homopoliittisen yhteiskunnan ongelma.

Äänestä

Olit ollut nainen olisit saanut meisseliä.

Äänestä

Onko tuo "persettä" monikko?

Äänestä

Tänne ne sammakot saneltaa....

Äänestä

Vain ylempään viivaan kiitos. Muuten; kaukasialainen sanonta kuuluu: älä ota naista liian pienellä halulla varustettua...saat siitä elinikäisen riesan.

Äänestä

Sori, en ole kiinnostunut anaaliseksistä.

Äänestä

Hyvää persettä voi odottaakkin vaikka 50 vuotta?

Äänestä

Pelkää perse ei pitkään riitä. kyllä pitää löytyä ihan oikeaa ja korkeaa laatua muiltakin osin.

Persettä osaa idioottikin jakaa.

Äänestä

Muutan Uranukseen koska se haisee pierulle ja kuselle!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


totuussinulle kirjoitti:

Olisit saanut persettä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu