Onko kellään kokemuksia strap-on naisista. Minulle ei ole tullut vastaan ja kovasti kiinnostunut kokeilemaan. Vaimoni ei ole kiinnostunut vaikka olen ehdottanut. Olen 181 cm / 115 kg Keski-Suomesta. Miten on onko naisista kukaan kiinnostunut? [email protected] voisi laitta emailia tulemaan alkuun . Toki vastauksisa kehiin millaisia kokemuksia muilla on.
Strap on naista, onko heitä ?
11
1098
Vastaukset
Oletko missä päin ja onko sinulla jo strapi ja miten iso on ja kiinnostaako kimppa
- jakeperro
Pohjois-Savosta olen mutta autolla pääsee. Voisihan se kiinnostaa. Ei ole valmiina strapon.
- M26
Olis kiva löytää.
Haluaisin myös kokeilla!
- Juki47
Mulla on ollut muutaman kerran ihana tapaaminen Lissu dominan kanssa se osaa kyllä käsitellä miestä niin että siitä nauttii tosi paljon pukeudun naisten asuihin ja meikkaan sitten peppu pystyssä sängylle ensin se antaa mulle piiskaa ja tulen siitä tosi kiimaiseksi sitten Lissu laittaa ison mustan vyö dildon tulee mun taakse rasvaa sormella pepun ja dildon läpsii kämmenellä pakaroita sitten tunnen kuinka dildo menee peppuun ja Lissu alkaa naimaan on mahtava panemaan aivan mahtava kokemus
- klkukr
Miksi olet noin ahdistunut ja ahdasmielinen? Tuo juki47 tarinahan on ihana kuvaus alistuvan miehen ja dominoivan naisen avioseksistä:)
- jbcvjjk
Dominoiva nainen joka nussii miestään sträpillä ymmärtää varmasti miehessään olevan ripaus homoseksuaalia vaikka olisi niin hienotunteinen ettei sano sitä ääneen.
- perskärpänen.surisee
klkukr kirjoitti:
Miksi olet noin ahdistunut ja ahdasmielinen? Tuo juki47 tarinahan on ihana kuvaus alistuvan miehen ja dominoivan naisen avioseksistä:)
Löylis on perskärpänen joka käy surisemassa ja kakkimassa jokaisen seksipalstalle kirjoitetun viestin kohdalla eli sille ei kannata vastailla. Kun sen viestit siivotaan pois niin niihin tulleet vastaukset jää sotkemaan keskusteluita.
- StraponiaSaanut
Olen mies ja olen saanut strap-onia useita kertoja ja voin sanoa että se tuntuu hyvältä. Mikä siinä on erona, että jos mies saa straponia peppuun niin se on homomaista. Mutta kun naista naidaan peppuun niin se on vaan anaaliseksiä.
Mielestäni on ihan turhaa luokitella näitä asioita mitenkään. Ne miehet ja naiset harrastaa peppuun naintia jotka siitä tykkäävät. Loput ei harrasta sitä. Se on kuitenkin jokaisen ihan oma asia mitä harrastaa. Jokainen saa tehdä niitä asiota joista pitää ja joista nauttii. - Hfgvhyh
On heitä. Olen tavannut...
- Anonyymi
Miks haluat naisen? Jos oot homo nii hae mies joka varmana työntää värkkiä anaaliin
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikaela Nylander: Jos pakkoruotsi poistetaan, niin ruotsin kielen asema romahtaa
(Nylander on vanha RKP:nen) Mutta niin heikossa vedossa muumiruotsi siis on Suomessa, että vain tekohengityksellä se pys652572Nainen aion pilata elämäsi täysin, opetus sulle, että pelasit väärän ihmisen sydämellä.
Empatiani sua kohtaan katosi siinä kohtaan, kun teit tietoisen valinnan leikkiä mun sydämellä. Luulet olevas joku älykäs2411585- 941380
6 vkoa kulunut ilman sua
…ihme että olen vielä hengissä. 😔 Kyynelillä pessyt lattioita. Rakastan ja odotan sua ikuisesti❤️Projekti jäi kesken jo8901- 65882
Jotenkin se harmittaa
Etten voinut antaa itselleni mahdollisuutta tutustua. Tulit vain liian lähelle ja syvälle kemia oli alusta alkaen liian46700Olen yrittänyt tavoittaa sinut kolmesti
Elämän aikana. Kahdesti hakenut numeroa ja lähettänyt jollekkin nimisellesi viestin. Kerran aivan summassa keksimääni os2652Haluan kysyä vain yhden asian
Miksi et koskaan halunnut kohdata minua kasvotusten silloin, kun molemmilla oli tunteita? Kaiken muun olen jo hyväksymäs39579- 73562
- 22512