Onko kellään kokemuksia strap-on naisista. Minulle ei ole tullut vastaan ja kovasti kiinnostunut kokeilemaan. Vaimoni ei ole kiinnostunut vaikka olen ehdottanut. Olen 181 cm / 115 kg Keski-Suomesta. Miten on onko naisista kukaan kiinnostunut? [email protected] voisi laitta emailia tulemaan alkuun . Toki vastauksisa kehiin millaisia kokemuksia muilla on.
Strap on naista, onko heitä ?
11
1025
Vastaukset
Oletko missä päin ja onko sinulla jo strapi ja miten iso on ja kiinnostaako kimppa
- jakeperro
Pohjois-Savosta olen mutta autolla pääsee. Voisihan se kiinnostaa. Ei ole valmiina strapon.
- M26
Olis kiva löytää.
Haluaisin myös kokeilla!
- Juki47
Mulla on ollut muutaman kerran ihana tapaaminen Lissu dominan kanssa se osaa kyllä käsitellä miestä niin että siitä nauttii tosi paljon pukeudun naisten asuihin ja meikkaan sitten peppu pystyssä sängylle ensin se antaa mulle piiskaa ja tulen siitä tosi kiimaiseksi sitten Lissu laittaa ison mustan vyö dildon tulee mun taakse rasvaa sormella pepun ja dildon läpsii kämmenellä pakaroita sitten tunnen kuinka dildo menee peppuun ja Lissu alkaa naimaan on mahtava panemaan aivan mahtava kokemus
- klkukr
Miksi olet noin ahdistunut ja ahdasmielinen? Tuo juki47 tarinahan on ihana kuvaus alistuvan miehen ja dominoivan naisen avioseksistä:)
- jbcvjjk
Dominoiva nainen joka nussii miestään sträpillä ymmärtää varmasti miehessään olevan ripaus homoseksuaalia vaikka olisi niin hienotunteinen ettei sano sitä ääneen.
- perskärpänen.surisee
klkukr kirjoitti:
Miksi olet noin ahdistunut ja ahdasmielinen? Tuo juki47 tarinahan on ihana kuvaus alistuvan miehen ja dominoivan naisen avioseksistä:)
Löylis on perskärpänen joka käy surisemassa ja kakkimassa jokaisen seksipalstalle kirjoitetun viestin kohdalla eli sille ei kannata vastailla. Kun sen viestit siivotaan pois niin niihin tulleet vastaukset jää sotkemaan keskusteluita.
- StraponiaSaanut
Olen mies ja olen saanut strap-onia useita kertoja ja voin sanoa että se tuntuu hyvältä. Mikä siinä on erona, että jos mies saa straponia peppuun niin se on homomaista. Mutta kun naista naidaan peppuun niin se on vaan anaaliseksiä.
Mielestäni on ihan turhaa luokitella näitä asioita mitenkään. Ne miehet ja naiset harrastaa peppuun naintia jotka siitä tykkäävät. Loput ei harrasta sitä. Se on kuitenkin jokaisen ihan oma asia mitä harrastaa. Jokainen saa tehdä niitä asiota joista pitää ja joista nauttii. - Hfgvhyh
On heitä. Olen tavannut...
- Anonyymi
Miks haluat naisen? Jos oot homo nii hae mies joka varmana työntää värkkiä anaaliin
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksköhän mä oon tuolla
Joskus antanut ymmärtää että olisin sun rinnoista pelkästään kiinnostunut 😂😁🤭 ja sä säikähdit että koskisin ilman lup437121Ihana on nähdä edes ohimennen
Mitenköhän mies sua voisi lähestyä❤️? Oon lääpälläni suhun mutta en uskalla lähestyä vaikka vilkuilet ja huomaan että su1136042Aamu on aina iltaa viisaampi.
Hyvää huomenta rakas. Ajattelen sinua taas ja yritän keksiä keinoja luoksesi. Satuttaa, kun unohdan sinua joka päivä ene233722- 543690
Mies, mua jotenkin kiinnostaa
Että osaatko sä ollenkaan höllätä? Ootko aina kuin persiille ammuttu karhu. Pohtimassa muiden vikoja?1183362Juuri sinut kainaloon haluaisin nyt
Sydän sykkii vain sinulle Sinä olet se jota kaipaan Sinä olet se josta uneksin Jos sinun rinnallesi jäädä saan Tän koko252995Moi kuumis.
Just ajattelin sua. Oot mun rauha, turva ja lämpö. Olet monia muitakin asioita, mut noita tartten eniten. Pus.412855Saattaisimme olla yhdessä
Vaarallinen yhdistelmä. Käsitin, että meillä molemmilla on samanlaista historiaa... Siitä huolimatta haluaisin kokeilla322471- 492244
Milloin olisi sinun ja kaivattusi
Kaunein päivä? Kamalin hetki? Miksi? Kumpaa pyrit muistelemaan? Kumpi hallitsee mieltäsi?291952