Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Aamurunkku

Emäntä lähtee asmusta töihin, löytyskö puhelimeen kiimaista vanhempaa miestä puh seksiin laukeamaan kanssani ?
3289
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Täällä ois ja kiima päällä.. Hitto kun kotona porukkaa, niin ei voi yhdessä vedellä kiimasia runkkuja..

Äänestä
  • Aloittaja

    Harmi juttu

    Äänestä

Aloittaja

Vieläkö löytyy vanhempaa kaveria runkulle puhelimeen? Lähellä oleville myös liveä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ukkomjkl kirjoitti:

Emäntä lähtee asmusta töihin, löytyskö puhelimeen kiimaista vanhempaa miestä puh seksiin laukeamaan kanssani ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu