Miehelle täältä etelään

Voitko soittaa? Voisitko.

Viestissä voisi lukea: " Voinko soittaa?"

Mikä maailman ihanin ajatus. Viesti.

You make feel alive deeper than anything. The sound of your voice ...
13536
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Eioo nroo!: D

Äänestä
  • On hänellä mun numero. Tai vähintäänki saatavilla..

    Äänestä

sulla on numero.. Tulisit tänne seurakseni ja ehkä hieromaan kipeitä harteitanikin. :)

Äänestä
  • Oon kuulemma hyvä hieromaan.. tekniikka vaan ei o oikein hallussa, kun kädet väsyy äkkiä mutta uaeat ovat kehuneet 😊

    Joten sitä rakastakin ois kiva hieroa kyllä 😉❤

    Mutta joo mulle voi kyllä soitella 😄

    Äänestä

voisin tarjota.. tulisit nyt, niin saatais jutella nää jutut selväksi ennen kuin taas lähden..

Äänestä

Höh minä olen selvästi enemmän länteen päin hänen asunnoltaan katsottuna.

Äänestä

Tämä aloitus oli jäänyt mieleeni. On vain itselleni niin ajankohtainen. Ehkä kyseinen mies on ristiriitaisten tunteiden vallassa, toisaalta sinne ja toisaalta tänne.. Jos hän on aiemmin soittaessaan myöntänyt ääneen tuntemuksiaan toiselle, ja jälkeenpäin kironnut itselleen avautumistaan, vaikka tunsikin sen oikeaksi..

Äänestä
  • Niin.

    Tämä vataus ei sovi tilanteeseeni, kun viime puhelusta on jo aika kauan 😎

    Äänestä

  • KuulisinpaSen kirjoitti:

    Niin.

    Tämä vataus ei sovi tilanteeseeni, kun viime puhelusta on jo aika kauan 😎

    Hei, vielä. Omasta puhelustani hänelle on noin nelisen viikkoa. Se oli pitkä puhelu. Sitten jälkeenpäin pari viestiä, arkista, koska aiemmin tehtiin selväksi tilanteen kaveripohja ja hyväksyn sen, koska olen samanlainen takertumaton oman tien kulkija. Kuitenkin, Hän oli herättänyt minussa sellaista, minkä olin jo aikoja sitten kuopannut multiin. En, siis, ole..pystynyt ottamaan häneen yhteyttä kaveripohjaisesti, pyrin vain..kuolettamaan omat tuntemukseni Häntä kohtaan. Tarvitsen siihen vain aikaa.

    Äänestä

Mitä,jos vaan läähätän puhelimeen onko se kultaa korville?

Äänestä

Hyväksy ettei hän soita enää koskaan. Sun tulevaisuus on joku muu. Kipeetä joo

Äänestä
  • Mitä se sinä mesoat, kun et tiiä koko asiasta muuta kuin nämä rivit. Hei haloo.

    Äänestä

Täällä tuntee itsensä tosi hyväksi kun lukee näitä. :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


KuulisinpaSen kirjoitti:

Voitko soittaa? Voisitko.

Viestissä voisi lukea: " Voinko soittaa?"

Mikä maailman ihanin ajatus. Viesti.

You make feel alive deeper than anything. The sound of your voice ...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu