Rakastan sinua s

Ei voi mitään :) ikävä sinua..
9482
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Oletko sen hänelle kertonut?

Äänestä
  • En.. haluaisin kyllä. :)

    Äänestä

  • Miehellemukavalle kirjoitti:

    En.. haluaisin kyllä. :)

    Milloin olette viimeksi nähneet?

    Äänestä

  • Eilen

    Äänestä

  • Ei ollut eilen, on pitempi aika kun viimeksi sain silmiinsä vilkaista

    Äänestä

  • Miehellemukavalle kirjoitti:

    Ei ollut eilen, on pitempi aika kun viimeksi sain silmiinsä vilkaista

    Viikko,kuukausi,vuosi?

    Äänestä

  • Pari viikkoa ehkä

    Äänestä

Varmaan rakastankin. On vaikea olla rakastamatta kun on niin ihana. Pidän näppini irti. Minulla kun on myös kotona se rakas ja tuttu. Kaikille on omansa. Myös sinulle on.

Äänestä
  • Aitoriita toi on miehelle, sä oot nainen senkin. Mee huolehtii lapsesta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Miehellemukavalle kirjoitti:

Ei voi mitään :) ikävä sinua..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu