Ihana mies

Tietäisitpä mikä tuli mua polttaa sisältä päin kun olet lähellä. Se saa käyttäytymään tyhmästi, en mä oikeesti näin tyhmä ole. Saattaisit huomata, jos joskus juttelisimme vähän enemmän. Mutta eihän se sovi. En voi estä katsettani harhailemasta suhun, olet vaan niin...kaikkea.
14516
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Toivottavasti et saa palovammoja, jos oikein polttaa?

Äänestä
  • No kyllä se välillä siltä tuntuu kun kipuakin aiheuttaa. Bonuksena jalat ja kädet muuttuu spagetiksi.

    Äänestä

  • Toivottavasti tiedät/ ymmärrät, etten sitä tahallani sinulle aiheuta ;) Haluaisin tuottaa vain hyvinvoivaa olotilaa, ilman kipua ja kärsimystä. Hymyillään, kun kohdataan!

    Äänestä

  • PasmatSekaisin kirjoitti:

    Toivottavasti tiedät/ ymmärrät, etten sitä tahallani sinulle aiheuta ;) Haluaisin tuottaa vain hyvinvoivaa olotilaa, ilman kipua ja kärsimystä. Hymyillään, kun kohdataan!

    Ainahan hänelle hymyilen. Tai no, en nyt ihan aina. Hymyile säkin hänelle, jolle haluat hyvää. Niinhän sitä voi pienellä vaivalla ilahduttaa toista.

    Äänestä

Olisipa edes joskus jollekin toiselle tuli joka pitää toisen lämpimänä mutta harmi että näin ei ole ja eikä ole kenellekkään yhtään mitään vaan jatkuvien syytösten ja pilkkojen kohde

Äänestä
  • Ikävää jos tuo kirjoittamasi on totta. Varmasti voit jollekulle olla tuo tuli joka pitää lämpimänä. Toivottavasti asiat vielä järjestyvät parempaan päin.

    Äänestä

Kyllä se jonain päivänä on vielä kypsä sisältä, ulkoo taitaa olla vielä raaka. ;D ei pahalla, vaan vitsillä heitin...

Äänestä

Jepjep

Äänestä

Ei tuollaista hutsua kiitos. Uusi kierros.

Äänestä

Sairas jankuttaja pthyi en tykkää.

Äänestä

Olet hulluksi tullut.

Äänestä

Hulluja nää on kaikki.

Äänestä

Saat nainen tykätä, jos haluat. Sähän se hipoot täydellisyyttä.

Äänestä
  • No kiva, vaikka tämä vastauksesi ei mulle ollutkaan tarkoitettu. Mutta joku olisi varmaan iloinen kuullessaan tuon.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Salaahulluna kirjoitti:

Tietäisitpä mikä tuli mua polttaa sisältä päin kun olet lähellä. Se saa käyttäytymään tyhmästi, en mä oikeesti näin tyhmä ole. Saattaisit huomata, jos joskus juttelisimme vähän enemmän. Mutta eihän se sovi. En voi estä katsettani harhailemasta suhun, olet vaan niin...kaikkea.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu