Rakkaus ja rakkaus...

Mitä tekin rakkaudesta tiiätte? Valitatte vaan, kun kukaan ei teidän toiveita toteuta. Ootte
2124
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Toiveista riippuu monen elämä

Äänestä

Rakkaus on epäitsekäs ja odottaa kyllä, että pilvet väistyvät taivaalta antaen tähtien loistaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


itsekkäitä kirjoitti:

Mitä tekin rakkaudesta tiiätte? Valitatte vaan, kun kukaan ei teidän toiveita toteuta. Ootte

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu