Ryhmäseksiä Mikkelissä?

Bi87

Hei!
30v naisellinen nainen hakee ryhmäseksistä kiinnostuneita ihmisiä. Olen bi.

9

480

    Vastaukset 9

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Parivuodesta06

      Minua kyllä kiinnostais mutta en vielä kauniimmasta osa-puolesta tiedä. Puhetta on kyllä ollut ja selkeää vastausta en ole vielä saanut. Sanoo aina vaan että ei oo naisesta kokemusta ni ei tiedä mitä se on. Mutta tuntuu kostuvan kyllä kun asiasta puhutaan.. ollaan vuosimallia n88/m84 ja oltu vuodesta 06 yhdessä. Ensimmäinen lapsikin on parhaillaan tulossa että sekin ehkä nyt vähän rajoittaa.. mutta ilmoita jos kiinnostaa niin näytän tän viestin avokille ja samalla koitan että ilmeneekö kosteutta..

      • Bi87

        Toki kiinnostaa.


    • 35pari

      kerro lisää itsestäsi kolm3nkesken at gmail.com

    • 30n.30m

      Hei,
      Ollaan heteropari ja mun tyttöystävä on Bi.

      • Parivuodesta06

        Moi bi87 keskustelimme asiasta ja tulos oli hieman epäselkeä. Lähinnä meidän oma parisuhde.. mutta jos kaikki kemiat kohtaa niin kyllä meitä kiinnostaa kanssa.


    • Kaikkikäy

      Moi
      Olen 34v 193/95 20cm mies ja nyt mikkelissä. Olen kiinnostunut ja joskus kokeillut... kiiihottaako mielikuva dvp.stä? Olen kokeilunhaluinen miltei kaikkeen..
      Terveisin ja toiv. Tapaamisin.
      Ap

    • Kiinostaa kimpat

    • Kyllä kiinostaa

    • Meitä on kaksi Bi-pariskuntaa. Kiva mökki Mikkelissä. Olisi kiinnostavaa viettää iltaa kaupungissa ja katsoa miten kemiat törmää.

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi naiset haluavat itseään vanhemman kumppanin? Vai haluavatko?

      Tuolla toisessa ketjussa tuli esille tämä kysymys ja se on mielestäni hyvä kysymys. Kiitos scrg:lle tämän kysymyksen esi
      Sinkut
      360
      1161
    2. Väleistä

      Minkälaiset välit sinulla on kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      71
      758
    3. Missä vaiheessa

      Unohdit minut? Onko sinulla oikeasti mies jota rakastat? Tiedän että möhlin ja odotin liikaa. Ei tarvitse vastata jos et
      Ikävä
      37
      706
    4. Ajatteletko usein vielä

      Meitä?
      Ikävä
      50
      612
    5. Jännitän sua!

      En tiedä miksi! 🤭
      Ikävä
      44
      595
    6. Miksi meidän yhteys vain

      Säilyy? Säilyy ja säilyy? Joku syyhän siihen on?:))
      Ikävä
      63
      533
    7. Mulla on ikävä sua

      Pakko se on myöntää, mulla on ikävä sua 🥺💔.. En kyllä haluaisi sitä myöntää kun tämä tilanne on niin hankala. Oon yri
      Ikävä
      20
      520
    8. SDP: tiukkaa maahanmuuttopolitiikkaa ilman rasismia

      Analyysin mukaan demareiden uuden maahanmuuttolinjan suurin ero konservatiivioikeiston vastaavaan on rasismin puute. ht
      Maailman menoa
      322
      508
    9. Kun tulet mun luo

      Mies, niin tuotko suklaata tullessasi? ;)
      Ikävä
      76
      481
    10. kasariperjantai 2026

      Ajatuksia vuoden 2026 kasariperjantaista...ainakin porukkaa oli mun mielestä liikkeellä tosi paljon ja fiilinki noin yle
      Iisalmi
      22
      459
    Aihe