eikä haittaa mitä muut miettii. Haluun sua joka solulla.
Rakastan sua mies
hyviäuniakulta
11660
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Hyviä unia. Ajattelisipa minuakin joku näin.
Yhdyn tähän ajatukseen.
Öitä rakkaalle❤
Vieläku tietäs kenelle tarkotettu, vaikka eihän tolla oo väliä.
No ei todellakaan sinua näy haittaavan kakkonen. Siinäpä kun muut miettii. Jopa ne yhteiset tututkin. Nähtyään se on mitä mieltä olet. Teidän olisi pitänyt osata salata paremmin. Eikä kesken oman ero kriisin aikana. Kai käsityöt kuka teidät käräytti? Vai ihan rakastat? No mihin se ex rakkaus katosi? Minua katsos haittaa mitä muut sanoo. Joten olisit tapaillut sitä muualla. Tämä on liian pieni kaupunki.
Juu sanoin minäkin samaa ajatelkoot muut teistä mitä tahtoo mutta kysyttäessä kerron totuuden. Loukkasitte molemmat toinen pyysi anteeksi mutta sinähän et välitä edes jutella. Hyvä saat olla rauhassa mutta sanon kyllä kun kysyvät mitä nyt touhuat varatun kanssa. Puolustan kovasti teidän kaveruutta. Käyhän se tämän tästä naiskaverien tykönä "piipahtamassa lahjojen kera. Kaverit nauraa nyt ukolle ja osa ihailee miten se hoitelee sinua. No tiedän etten ole ainoa petetty enkä kumppani jonka puoliso ottaa kakkosen. Toki kielsin ja vaadin lopettamaan. Juorujen mukaan ette muuten ole vieläkään. No oli miten oli et todellakaan välitä mitä muut sanoo.
Sollullakin-ko?
Kynsilläkin.
Hilseellä.
Napanöyhdälläkin.
Yyooochhh.
Minusta tuntuu sellaiselle että: jotkut työt ovat erittäin voimakkaita itsetuntoineen, muitakin juttuja on ehkä jo suunnitteluissa, en pystyisi kyllä nukkumaan ilman että laukeaisin kuitenkin yöllä pyjamahousuihin tyttöjä ajatellessa, mieluummin purkautuisin ennen nukkumaan menemistäkin.
normaalein tän palstan ukoista. Pidä ittes miehenä!
Tytöiltä tai tuolta risto-trollilta oli tullut aika vihaisia ajatelmia taas palstalle.
Tytöt eivät varmaankaan ole kirjoittaneet mitään vihaisia juttuja, luulisin, se on tämä riptsto-trolli :D
Tuollainen fakta tuli mieleen unijutuista, kun joskus unissa näkee hauskoja juttuja, mutta se oikea aivojen lepoaika tulee sellaisen REM-jälkeen, eli ns. syväuni, milloin ei näe mitään unia, jolloin juurikin aivot parantavat itseään.
Jos ei pääse ollenkaan tuohon ns. syvään uneen Rapid Eye Movement ohi, niin ei aivot pysty lepäämään silloin kunnolla, ollenkaan, eli siis tähän syvään uneen, eli täysin unettomuuden vaiheeseen.