Nyt ostamaan vaikka A-laadun Mese
KunnonLiksaMotivoisi
6194
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Se täytyy nyt muistaa että tähti on, mutta keulalla on ranskalainen kone renu,pöljimmät tietenkin maksaa siitä rellusta.
Renun koneet kuitenkin laukeilevat harvemmin kuin Mersun eli kannattaa maksaakin.
No way
en siedä sakuja ihmisinä, en siedä niiden asennetta, en siedä niiden kansallista kulttuuria, en siedä niiden kieltä, en siedä niiden halveksuntaa KAIKKIA muita kohtaan, en siedä niiden sotaisuutta, en siedä niiden kusettavaa luonnetta, en siedä niiden autoja,
en mitään niissä.
Sakut haastaa venäjän kanssa riitaa pelkästä ilosta ja ne käyttää niinistöä, sipilää ja vanhan luokan huonoa itsetuntoa hyväkseen - lypsäessään Suomea tyhjäksi.
Totuus on se, että sakut ei sietänyt Suomen hyvinvointia, ei koulutuksen korkeaa tasoa, eikä ne kestäneet varsinkaan sitä, että Suomella OLI metsät paremmassa kunnossa. SIKSI ne otti mielellään kokkareet unioniin - koska niiden kautta Suomi on tapettavissa.
Siinä kansassa on jotain pysyvästi pielessä. JA se näkyy kaikessa mitä ne tekee.
ps. Rellu on käyttöauto, eikä mikään munanjatke
kuten mese -
ajan mieluummin vaikka itsetehdyllä pahvilootalla, kuin sakun keulamerkillä
lisään:
Sakut ja varsinkin Merkkel tappaa parhaillaan Suomea
silkkaa kateuttaan
KILPAILIJAT POIS
ja sipilä ja kokkareet on niin vietävissä
sipi tappais vaikka mummonsa jos se nostais sen uraa ja mainetta jonkun silmissä
syydetäänkö Suomen väkisin Sotea jotta Saksalaiset firmat pääsis osille?
KUKA LOBBAA JA MISSÄ?
Sipilän tilit olis hyvä tutkia viimeistään nyt
Kaunista jorinaa, mutta aika löyhä on yhteys M-B -autoihin.