Jos mä kuolen

mun muistotilaisuus on järjestettävä Pörssiklubissa, BörsClubben :D

(Huom! JOS kuolen)
4196
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Naisilta osallistuminen kielletty?

Äänestä
  • "Kielletty ajosuunta" vai? Mitä sitten, kävelee sisään, se on siinä sitten se kielletty ajosuunta. ja piste. Ei jokaista kieltomerkkiä pidä niin tarkasti seurata.

    Äänestä

Jos minä kuolen niin polttohautaus ja vain pappi saa olla läsnä kukaan muu ei saa tulla. Ei tarvitse hautajaisissa esittää ystävää jos ei ole muuta tehnyt kuin pilkannut ja kouluttanut.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


PalstaTekeeKaltaisekseen kirjoitti:

mun muistotilaisuus on järjestettävä Pörssiklubissa, BörsClubben :D

(Huom! JOS kuolen)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu