laitoin samanlaisen viestin vahingossa pankit foorumilla, varmaan täällä on enempi tietoa
kirjauduin tässä PayPal:iin käyn yleensä katsomassa (rahanlisäys/ topup) että niillä on sama pankki numero kuin ennen ( kerran menetin 30€ kun meni niiiden vanhalle tilille) ja lisään sitten sitten S-pankin kautta tilisiirrolla sinne rahaa.
no nyt tuli sitten ilmoitukset:
"Our bank account information has changed. Before you can top up your PayPal account,you'll need to provide your bank with PayPal's new transfer recipient information."
Pitääkö entinen S-tili jotenkin poistaa vai mitä hittoa tuossa pitäisi tehdä."new transfer recipient information" tämmöistä valikkoa en löytänyt mistään.
"You have requested an outdated version of PayPal. This error often results from the use of bookmarks."
päivitettyä versiota en löytänyt google:llakaan. mitä se nyt sitten tarkoittaakin ??
PayPal mitä helv...
5
813
Vastaukset
Sama täällä, en pysty lisäämään rahaa paypalille, eikä mistään löydy tietoa mitä tuo tarkoittaa.
hei tietääkö kukaan, helppiä kaivataan.- Tikotiko1
Sama vika täälläkin...apua kaivataan
- Tekisinostoksia
Onko kukaan löytänyt ratkaisua?
- 9-6
Our bank account information has changed. Before you can top up your PayPal account,you'll need to provide your bank with PayPal's new transfer recipient information.
Tuo tarkoittaa että Paypalin pankkitili on vaihtunut. Ennen kuin voit laittaa Paypal-tilillesi rahaa sinun pitää laittaa verkkopankkisi Paypalin uuden tilin tiedot- Matsku
Kirjoitin jo toiseen ketjuun, mutta lisätään tännekin: Jokin on mennyt pieleen, kun palvelu on käännetty suomen kielelle. Vaihtakaa Paypalin asetuksista kieli englanniksi, niin top up toimii taas.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hengenvaaralliset kiihdytysajot päättyivät karmealla tavalla, kilpailija kuoli
Onnettomuudesta on aloitettu selvitys. Tapahtuma keskeytettiin onnettomuuteen. Tapahtumaa tutkitaan paikan päällä yhtei1826614- 1481824
- 1131608
- 511320
Suureksi onneksesi on myönnettävä
Että olen nyt sitten mennyt rakastumaan sinuun. Ei tässä mitään, olen kärsivällinen ❤️481049Möykkähulluus vaati kuolonuhrin
Nuori elämä menettiin täysin turhaan tällä järjettömyydellä! Toivottavasti näitä ei enää koskaan nähdä Kauhavalla! 😢41985Älä mies pidä mua pettäjänä
En petä ketään. Älä mies ajattele niin. Anteeksi että ihastuin suhun varattuna. Pettänyt en ole koskaan ketään vaikka hu98952Reeniähororeeniä
Helvetillisen vaikeaa työskennellä hoitajana,kun ei kestä silmissään yhtään läskiä. Saati hoitaa sellaista. Mitä tehdä?5889Tarvitsemme lisää maahanmuuttoa.
Väestö eläköityy, eli tarvitsemme lisää tekeviä käsiä ja veronmaksajia. Ainut ratkaisu löytyy maahanmuutosta. Nimenomaan248881- 41839