Hanniristojiimieheltä kysyisin

Saanko mä muuttaa sun luokse asumaan?
4138
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Muuta lehtilaatikkoon, kysy kelalta saisitko sinne asumistukea ;)

Äänestä

No totakaai, hae keittiöstä kaljaa ja tuu olohuoneeseen katsoon pornoo!

Äänestä

Saat!

Tule tänne mahtuu. Nähdäänkö milloin Hiirosen nesteellä Oulussa.

Joku vois tulla ihan vaikka ei tarvikkaa asuntoo mun seuraksi. Minä valitan että järjestyssäännöt on tärkeät ja alkoholia täällä ei nauti kukaan.

Käyn kirpputorilta ostajan sinulle vaatteet jos tarvitset. Ruuan ja juoman.

Ihan oikeasti saispa kaverin! Vastatkaa tähän ketjuun. Kuka ois niin ROHKEA!

Äänestä
  • Millaiset ovat sinun järjestyssäännöt?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


onkomahdollista kirjoitti:

Saanko mä muuttaa sun luokse asumaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu