Olin tänää stykiatrilla

Uudet m-lääkkeet kirjotti
11208
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Maistraatin mukaan olen oikeuskelpoinen. Ei edunvalvojaa. Ei valtakirjaa.

Samassa paperissa huoltokeskus sitä ja tätä litaniaa.

SANOTTAKO ETTÄ SE MAISTRAATIN PAPERI JA HUOLTOLAKI EI OLE OLEMASSA??

PAINUKAA HUS HUS!!!

Äänestä
  • Moderoitu teksti linkitys klikki minuun. HUOLTOLAKIko VALHE???

    Äänestä

Aina ensimmäinen kysymys psykiatrin haastattelussa pitäisi esittää tälle psykiatrille, tai oikeastaan neljäkin putkeen:

1: saanko nauhoittaa itse tämän keskustelumme mahdolliseksi todistusainestoksi?

2: mitenkähän tämä on sitten tämän sinun alkoholinkäyttösi laita, herra/rouva -psykiatri, että oletteko alkoholisti vai ettekö ole, koska jos käytätte yli yhden viinilasin kahdessa päivässä olette yleisen määritelmän mukaan alkoholisti?

3. mitenkähän herra/psykiatri on teidän terveytenne suhteen, syöttekö riittävästi kasviksia ja pelkästään kuituja, koska näytätte noin epäterveelle ja naamanne on noin punakka.

4. Tehdäämpä pieni testi joka tehdään kaikille alkoholisteille kuten te herra/rouva mahdollihen psykiatri: yhdellä jalalla seisontaan, silmät kiinni, jalasta kiinni nyt, yleensä terve ihminen pystyy seisomaan noin 30sekuntia, eli oletteko te oikeasti alkoholisti, ettekä mikään pätetöivynyt psykiatri?

Äänestä

Bsygiatriksi kannattee lukea. Hyvä palakka. Helepot hommat.

Äänestä

"Tuo summa ja ylikin on tulossa tässä kuussa käräjäoikeudesta. Sitä odotellessa ryhtykäämme kilvan ajamaan näyttelyä uusiin kulttuuritiloihin. Todisteet luonnollisesti ympäri seiniä. Muualla maailmassa ei ole noin tasokkaita näyttelyitä. Totta totisesti, pappa on ansainnut urotyöstään vaatimansa ruhtinaallisen korvauksen. Jättipottia jos ei tulisikaan jostakin tuntemattomasta syystä, koska todisteet ovat kiistattomat ja juridinen arkumentointikin on liki kohdallaan. Joku ilkeämielinen saattaisi tosin ennustaa, että koko jutusta ei tule lasta eikä edes sitä ittiään. Alkaa taas itku ja hammasten kiristys. Avioeron suhteenhan käräjäoikeus on jäävi, mutta ei tässä asiassa..."

Te sen kirjoititta.

Äänestä

Mut pitäis vapauttaa heti. Kuka tulee vapauttaa, siitä tulis mun paras kaveri!

Äänestä
  • Jos saan korvauksia elinaikana nii muistan sitä sitten!!!! Joku vois tulla mun kanssa lusimaan tänne. Meen Hiirosen nesteelle tänään Oulussa kahville klo 20:00. Kuka tulee mulle vankilaa kaveriksi! En kiusaa. Tarvin kaverin.

    Äänestä

Ite määrätä lääkkeeksi. Se on tosi vaarallista.

Äänestä

Mää sai myös MT-lääkityksen.
Ketipinor aamu 100mg.Päivä 100mg.Ilta 300mg.

Äänestä

Holhoustoimilain mukaan te että saa edes koskea minuun.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Kevätkökoittaahitlerille kirjoitti:

Uudet m-lääkkeet kirjotti

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu