Että ensiksi ilmoitat olemassaolostasi heiluttaen ja sitten katoat... tiedätkö kuinka pahasti jäit ajatuksiini? Et varmaankaan tiedä..
Miksi teit noin
eriajatuksiakiitos
181044
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
mihinkään. Täällä kotona olen. Tiedän hänen olemassaolostaan, mutta tarkalleen en tiedä hänen tunteistaan, tai siitä mitä hän haluaa.
Taidan haluta hänet.
Haluaa sinut. Mutta minäkään en tiedä mitä sinä haluat.
Nimimerkille 'enolekadonnut'
Jos en oikeassa elämässä kelpaa niin en palstallakaan kenellekään kirjottele.
En jaksa täällä olla kokoajan ,tai lukea läheskään kaikkea täällä,(vuoro) työ, nukkuakin pitää, huolehtia itsestä jne
Haluat nyt siis eri ajatuksia/ko?
Jos en voi saada häntä niin mielellään joo eri ajatuksia.
Heiluttele nyt heti! Odotan...
Miksi et voisi saada häntä? Onko hän varattu?
En mä oikeestaa tiiä varmaks onko varattu vai ei.
Jos olisi varattu niin fb:ssä varmaan lukisi että varattu.
En tiedä hänen facebookkia.
Hmmm... oliko tämä vain jokin testi? Pilaa kenties?
Mä ajattelin tuolloin vielä että se oli sinulta jokin hetkellinen hairahdus ja että sun kiinnostus meni siinä... sen takia en hirveästi reagoinut kun ilmestyit taas.
Käyn silloin tällöin siellä. Hän voi kysyä tutustumista, niin suostun, vaikka kysyin jo henkilökohtaisesti tammikuussa ja sain "Ei" vastauksen.
Olisit jättänyt tekemättä.
Olisi jännä tietää tulevaisuuden tapahtumat jos muuraRahaiset ja muut ötökät kuiskisivat korviin kaikki tulevat tapahtumat.
Se olisi kieltämättä outoa surrealistista ja substantiivejä adjektiivejä.