Näkyy rikos kannattavan huonosti, kun vaimonsa Jarna Lahdenvuo kulkee alushousuissa. Näkyvät olevan citymarketin inspiret.
Miten noin jäykkä, ruma ja tanssitaidoton kehtaa itseään showtanssijaksi tituleerata?
Eikka Lehtosaari
34
9803
Vastaukset
- Jarna-ja-Eikka
Luulin, että tämä suhde olisi kariutunut jo kaksi vuotta sitten? Muuten olen sitä mieltä, että Eikasta ja Jarnasta tulisi hyvä vahvennus Dolls Dancersin joukkueeseen.
- Hörhö
Mikä tyyppi on tää jarna lahdenvuo ku se länkyttää joka paikassa ja vasikoi muita ihmisiä luulis eikka lehtosaaren sanovan jotain muijalleen kuka tietää missäpäin tää jarna lahdenvuo vaikuttaa????please???
- Hörhö
Outoo et tommonen murhamies saa linnasta käsin tehdä haastatteluja youtubesss ym ja jokavpäikasda,se sen ämmä määkimässä
- Anonyymi
Hörhö kirjoitti:
Mikä tyyppi on tää jarna lahdenvuo ku se länkyttää joka paikassa ja vasikoi muita ihmisiä luulis eikka lehtosaaren sanovan jotain muijalleen kuka tietää missäpäin tää jarna lahdenvuo vaikuttaa????please???
Ei se ole sen muija ollut pitkään pitkään aikaan. Ja oon samaa mieltä ei ainakaan noista kerholaisista kannattaisi lässyttäö tuntee tai ei. Mut Eikka ei oo sen kanssa todellakaan.t: Joku joka tuntee Eikan
- Vaimokertoo
Kolme ja puoli vuotta ovat olleet yhdessä.
- Onko.perhetapaamisia
Miten ne on yhessä? Eikkahan on linnassa!
- Hörhö
Rottia ovat kumpiki bandarit odottaa
- HD62
Ootko nössö kade? Kovat jätkät saa muijia, nörtit voi hakkaillla hanskaa...
- Anonyymi
Onneks Eikka vapautuu pääsee eroon Paulasta. Useita lähäreitä.
- Anonyymi
Jatna sai kuitenkin viime naistebpäivänä chanelin laukun suoraan (omakustannehintaan?) pariisista.
Ja tänä naistenpäivänä kukkia ja hajuvettä. - Anonyymi
Toi hörhö nikillä kirjoittaja on joku exbodari Kalervo Lahtinen mikä sen Paulan kanssa parisuhteessa nyt
- Anonyymi
Joko Paulan tuomiot on julkaistu, marraskuussa oli useita istuntoja ympäri Suomen. Kunnianloukkauksisya ja leste suojeluun turhia ilmoituksia kymmeniä eri perheille tehny.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Joko Paulan tuomiot on julkaistu, marraskuussa oli useita istuntoja ympäri Suomen. Kunnianloukkauksisya ja leste suojeluun turhia ilmoituksia kymmeniä eri perheille tehny.
Tänään Paula pulkkinen on julkaissut ylilaudalla omia käräjänoikeuksia 49 sivua salaiseksi leimattuja mitäköhän sanktioita hänelle tuollaisesta tulee. Pulkkinen sää varmaan ylennetyn KIUSAAJA tittelin ja työttömyys rahat korotettuna.lukekaa on kova mimmi lupaa tappaa ihmisiä ja heittää naisien päälle happoa. Kyllä vieskas pitää olla varovainen.tuomiot tulee silloin aina alkaa paskalentää tuulettemissa..Kyllä on kylä.hullu akka. Syksyllä kävi varastaan koiran onko se edes saatu siltä pois.lapsen haki Sossut rajoitti lapsen kehitystä.ei osannu puhua kunnolla.
- Anonyymi
Loppu sekin suhde ja päätyi oikeuden istuntoon .molemmat oli syytettynä.ja asianomistaja. Olikohan nuijittu pahemminkin kerran.
- Anonyymi
Jarna on Martinan kaveri. Piirit on pienet.
- Anonyymi
Eipä todellaan kuulu Jarnan kavereihin, ehkä Instagram-tili kaveri, mutta ei muuten.
- Anonyymi
Pökkikö sakkovankeja talossa?
- Anonyymi
Kumpa Paula sinne vankilaan lähetteli kirjeitä vaikka eikka rakas oli hakenut hänelle lähestymiskieltoa useampia kappaleita .onkohan tämä erityistapaus että.vanki joutuu hakemaan lähestymiskieltoa vankilaan eikö valkolakin pitäis olla turvallinen paikka olla ja etenkin ex vaimoaan pelkäsi.
- Anonyymi
Joko tuli tuomiot.
- Anonyymi
Ketä nämä ovat? Julkkiksia? Miksi?
- Anonyymi
Lukkarisen testamentin väärens.
- Anonyymi
Paula on tehnyt paljon pahempaa esim. Lapsen kehityksen estäminen lapsi huostaan otettiin kun oli kehityksestä jälkeen jäänyt Paulan laiminlyödessä lapsen hoitoja. Hyvä sosiaalihuolto hyvin teitte.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Paula on tehnyt paljon pahempaa esim. Lapsen kehityksen estäminen lapsi huostaan otettiin kun oli kehityksestä jälkeen jäänyt Paulan laiminlyödessä lapsen hoitoja. Hyvä sosiaalihuolto hyvin teitte.
Jospa oli geeniperäistä kehitysviive. Surullista silti.
(Ei taida Jarnallakaan olla lastensa huoltajuutta enää, että siinä kohdin ovat sitten samiksia.)
- Anonyymi
Sakke on öarempi
- Anonyymi
Eikka Lehtosaari ei tavoistaan mihinkään pääse. Kova himo nyt pyrkiä Helvetin enkeleihin. Jäsenkokelaana on.
- Anonyymi
Tänään näkyi utin abc:lla enkeleiden liivit päällä.
- Anonyymi
Ei oo eikasta mitään kuulunut enään YouTubessa esim. Mitä mahtaa miehelle kuulua? Onko tullut kärkiin vai jatkaako samaa rataa (rikollisuus)?
- Anonyymi
Missä asuu?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Missä asuu?
Eikö asu linnassa?
- Anonyymi
Juu, tuli kärkiin. Kengänkärkiin
- Anonyymi
Ihanko on Jarna ollut VAIMO?
- Anonyymi
Vaimo se on avovaimokin.
- Anonyymi
Ketä kiinnostaa joku rikollinen?
- Anonyymi
Eikös tämä Jarna. Ollu sen Tukiaisen tanssiryhmässä ja se hullu totuus puoleen vaikuttaja..
Jistaisb syystä kaikki sekopäät päätyy yhteen porukkaan
Ketjusta on poistettu 17 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1471899
Stubb kävi pelaamassa golfia Trumpin kanssa Floridassa
Presidentit tapasivat aamiaisella, pelasivat kierroksen golfia ja lounastivat yhdessä. Vierailu oli luonteeltaan epävir2801006- 35848
Mies, miksi et vaikuta halukkaalta?
Ihmeellistä käytöstä mieheltä. Toki et ole mikään teinipoika enää.78817Minkä kultakimpaleen
Menetän jos en saa häntä. Joku muu saisi nauttia siitä hellyydestä, huumorista ja intohimosta. Ehkä hän ymmärtää nyt mik31739Joustoasuminen , kyykyttämistä vai ihan vaan mielenvikaisuutta?
https://yle.fi/a/74-20149669 Kun asumistukia leikataan joittenkin sääntöjen mukaan,olis pakko muuttaa halvempaan. Mutta10692Onko kaivattusi
Työelämässä vai ei? Jo on niin mitä ajattelet hänen ammatistaan? Jos ei ole niin haittaako se sinua?44681Helppo selvittää onko oma täällä
Laittaa yhden selvän kysymyksen ja jos kukaan ei osaa vastata, niin oikea ei ole täällä. Saa käyttää vapaasti hyödykse48656Ikävä on häntä
Josta on tullut niin tärkeä ja rakas. Olisinko onnellinen hänen kanssaan. Ne rakastavat silmät jotka mua katsoo aina jos58654- 43650