Erik18,esittää treffisivustolla himokasta Maisaa50

PerkeleitäVaiPerverssejä

Pahuus, sodomia, psykopatia;

https://www.is.fi/kotimaa/art-2000005677136.html

"Erik, 18, esittää treffisivustolla himokasta Maisaa, 50, rahaa vastaan – ”Työni on äärimmäisen moraalitonta”

"VAIKKA Erik ymmärtää pohjimmiltaan työskentelevänsä huijarina, hänen omatuntonsa ei juuri soimaa. Helpon rahan houkutus on sen verran kova. Perhe tai ystävät eivät tiedä hänen työstään. Kavereilleen hän voisi kysyttäessä siitä kertoakin, mutta perheelle ei missään nimessä.

– Työni on äärimmäisen moraalitonta ja monen sukulaisen kanssa saattaisi tulla välirikko. Todennäköisesti kadun tämän työn tekemistä kuolinvuoteella, mutta onneksi se ei ole tämän hetken eikä ihan huomisenkaan murhe.

"– Henkilökohtainen ennätykseni on mies, joka on lähettänyt kymmeniä viestejä päivittäin seitsemän kuukauden ajan, eikä loppua näy."

"Erikin työpaikkaa pyörittää eurooppalainen yritys, joka omistaa ainakin yhden toisenkin suomenkielisen palvelun."

4

113

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kaverini, keski-ikäinen nainen, oli tuollaisessa työssä, ja hän kyllä kertoi äidilleen siitä. Lapsilleen ei kertonut mitään.

    • Anonyymi

      Eivät nuo asiakkaat ainakaan taloudellisesti ole heikoimmassa asemassa olevia. Palvelun käyttö maksaa tosi paljon. Työntekijät saavat pienen pientä palkkaa.

    • Anonyymi

      Ai että sukulaiset panisivat 18-vuotiaan pojan kanssa välit poikki tuollaisesta syystä?

    • Anonyymi

      Tyhmää kyllä lähettää viestejä tonne

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä ominaisuutta arvostat eniten hänessä?

      Ihastuksessasi, rakkautesi kohteessa
      Ikävä
      143
      2390
    2. Miksi mies kääntyy poispäin

      Ja teeskentelee, ettei näe minua, kun törmäämme vahingossa? 🫣
      Ikävä
      174
      1656
    3. Kysy jotain kaivatultasi

      Laita tunnisteet molemmista
      Ikävä
      91
      1546
    4. Kerro kaivatustasi.

      1. Minkälainen koti 2. Ammatti 3. Ulkonäkö 4. Ikä
      Ikävä
      68
      1498
    5. Kai me nainen jollain tasolla tykätään

      Toisistamme kun tämä on kestänyt niin kauan
      Ikävä
      79
      894
    6. Minkälaisesta seksistä

      haaveilet kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      68
      831
    7. Tarkkanäköisyys

      Oon muuten pirun hyvä huomaamaan asioita! Senhän sä varmaan kyllä jo tiesitkin.
      Ikävä
      55
      776
    8. Milloin viimeksi

      Tunsit perhosia vatsassa? 🦋🦋
      Ikävä
      58
      763
    9. Kesä, kesä!

      Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k
      Tunteet
      6
      745
    10. Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.

      Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes
      Maailman menoa
      152
      725
    Aihe