Porin elitarvike ja ravintola-alalla on valitettavasti työssä sekopäisiä vastuuttomia ihmisiä jotka tarkoituksella vahingoittavat erästä henkilöä järjestämällä hänelle terveydelle vahingollisia takahuonessa käsiteltyjä tuotteita, sieniä tai jotain muuta myrkyllistä. Mihin ollaankaan menty vapaan kasvatuksen ansiosta? Yhteiskunta täysin sairas.
Porin murhaajaämmät
mielipuolettöissä
291009
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 29
Vanhimmat
Toinen vaihtoehto voisi olla, että sinä olet täysin sairas.
Sinun oksennuksesi täällä ei kuitenkaan muuta tosiasioita, eikä aloittajan asiaa.
Hyväksy se.
Ei voisi. Sairaita on satakunnan naiset päästään.
Nimiä vaan esiin, minkä ruokalan ja kahvilan ämmät ovat tällaisessa mukana.
Miksi ylläpito on poistanut jorikommentin. Vai onko tarkoituskin poistaa sivuilta totuus?
Mikä totuus? Aihe oli porin murhaajaämmät otsikon mukaan.
Eivät kai sentään tee niistä ylijäävistä ihmisten osista "ihmishampurilaispihvejä"?
Mihin ollaankaan menty, kun asiakkaita vahingoitetaan tekemällä iskuja ruokaloissa ja kahviloissa. Sairas pori. Näin raskauttaviin rikoksiin tulisi puuttua kovin tuomioin.
Aika laadukasta keskustelua taas. Eiköhän tällä parane paikkakunnan asiat.
Lounaskahvila halpa halli, grillipori, abc kahvio tikkula, k-citymarket puuvilla, citymarket mikkola jne
Mikset sano että halpa halli on syöttänyt samoja mömmöjä useamman kerran. Aina on oksennettava pois. Asialla sama nainen, vanhempi pienikokoinen tumma ja silmälasit. Jos olemme samassa henkilössä, luulen että hän on jonkinlainen pääemäntä.
Montako eri tyyppiä pääsi sisällä asuu? Samasta ip osoitteesta tulee monet viestit joissa vastailet itsellesi.
Poliisin olisi syytä jo herätä. Kun ihmistä lähdetään kansanliikkeen lailla vastoin lakia sumuttelemaan kauheilla kaasuilla, ja kaikkialla ollaan ujutettu jotain mieltä sekoittavaa aterioihin ja juomiin, on kyse vaarallisesta ilmiöstä. Ihmisen myrkyttämisestä.
Poliisin tulisi viedä pakkohoitoon tällaiset jakomielitautiset jotka kirjoittelevet kauhuskenaarioita siksi että heidän omissa päissä velloo tuollaiset vainoharhat. Kaikenmaailman kaasutuksia muka jopa Thaimaassa asti. Kertoo kirjoittajan jakautuneesta mielestä varsin selvää kieltä.
Tämä somessa levitetty hulluus ihmiseen kohdistetusta joukkoväkivallasta on sillä tasolla että poliisi saa hävetä avuttomuuttaan ja välinpitämättömyyttään. Kun heille tehdään ilmoitus väkivallasta, katsotaan suu auki että jaa, ei voi tehdä mitään kun ei ole todisteita. Virkapuku vaihtoon ja katuja lakaisemaan, kun tuntuu olevan tuo ajattelutyö ylivoimaista.
Aueri on kyl Ulvilasta.
Eikä Auer ole murhaaja. Siitä on päätös joten turpa kiinni.
Käy varmaan porihuoran ylpeydelle kun eivät kelpaa kunnon miehille. Olemattomat kiukuttelevat olemattomuuttansa. Seinähulluissa itseään täynnä olevissa yksilöissä huomiotta jättäminen ilmenee järjettöminä tekoina kuten vaikka juuri vahingoittamisenhaluna. Niin sairaan mielen tapaista.
On ilmeisen vaikea ymmärtää että kukaan ei ole heistä kiinnostunut vaikka kuinka luulevat jotain olevansa. Tyhjiä tyrkkyjä jotka eivät osaa edes puhua.
Kannattaisi katsoa naisen mallia poriin saapuneista ulkomaalaisista naisista.
On valinnan varaa, vaikka afrikasta, lähi-idästä, kiinasta, thaimaasta, virosta.
Ysrävällisiä, avoimia ihmisiä jotka osaavat puhua ja käyttäytyä. Toisin kuin teennäiset omahyväiset porilaiset, joiden läsnäoloa ei kukaan kaipaa.
Heidät kuulee kilometrin päähän, käyttäytyminen kuin pahaisilla kakaroilla.
Porilainen nainen kuuluu ihmisryhmään jonka kanssa ei halua olla missään tekemisissä, muuten kuin välttämättömissä. Je se on riittävästi ja hyvä niin.
Ai sinulla on valinnanvaraa? wc tilojen puhdistukseen käytetty moppi korkeintaan suostuisi kanssasi edes samaan tilaan.Arvaan sinun olevan niin saatnan vaikea ihminen livenä että se moppikin varmasti sulaisi mieluummin pois kuin kuuntelisi ulostetta jota suustasi suollat.
Mikä on vaikea ihminen? Joku joka ei halua olla missään tekemisissä porilaisen naisen kanssa? Joka ei viitsi edes puhua niille?
Vaikea? Vai vaikea sulattaa?
Vaikeus taitaa olla omien korvien välissä, sulaa ne mopit taikka ei.
Jos joku ei halua olla tekemisissä kanssasi, ei hän ole vaikea ihminen. Vaikea olet sinä joka soitat suuta siitä että yhyy kun on vaikea ihminen kun ei huomioi minua mitenkään yhyy. Olet vain surkea luuseri.
Edellinen ei näemmä osaa lukea. Luepa uudelleen ja mieti mitä tarkoittaa 'käy varmaan porihuoran ylpeydelle kun eivät kelpaa kunnon miehille'.
En näe yhteyttä että kirjoittaja puhuisi itsestään , eikä sinunkaan pitäisi nähdä.
Joten lakkaa valittamasta. Kirjoitus oli muuten tehokas, eritoten lopetus. Porilaisen naisen kanssa ei halua olla missään ylimääräisissä tekemisissä. Hienosti sanottu.
Taitaa kuitenkin totuus olla niin ettei sinun kanssasi tahdo olla EDES porilainen nainen tekemisissä, sen verran sairas olet.
En tiedä kenelle tuo oli tarkoitettu, mutta olisin ainakin henkilökohtaisesti onnellinen jos porin ämmät pysyisivät etäällä. Ei hitustakaan kiinnosta mitä ne haluaa tai mitä ei halua, kunhan pysyvät poissa ja turpansa kiinni., ja pitäisivät huolen omista asioistaan eikä muiden, sairaat luuserit.
Looseri antoi itselleen hyvät elämänohjeet. Kotiin vaan kaappiin nyppäämään mutta varo ettei äitis kuule.
Mikä on looseri?
Ovatko mielestäsi kaikki Porin naiset huoria? Äitiski? Sitten ymmärrän katkeruutesi. Onko sinulla ollut paljon isiä? Viikoittain vai jopa päivittäin vaihtuvia.
Älä nyt yleistä kaikkia ja yritä myydä omia suhteitasi muillekin.
Mikä tiski on äitiski?
Klotsapiinia alottajalle.
Mä syön ssri-mömmöjä. On hyviä. Mikään ei tunnu miltään.. Masennuskaan ei tunnu mitään .... no seksi ei kiinosta tai miehen syrjähypytkään.
Suositten kaikille. Lekurit kirjoittaa , kun vain pyytää ja näyttää, et on masentunut.