Kesä kiihdyttää mielen
En pysty nukkuun öisin . Kirjoittelen öisin viestejä monille ihanille naisille eri kanavia käyttäen. Naisystäväni on huomannut sen ja ei pidä siitä. Välillä onnistun käymään tapaamassa muita naisia. Se yrittää estää luonnollisia tarpeitani. Tulee näitä kausia.
7
324
Vastaukset
- Igici
Ihania naisia jokapuolella. Tunnen että kaikki haluavat minut. Ihana kesä. !!!!
- KeppiKovana
Onneksi moni muu mies on huomannut naisesi. Hän ei jää eikä ole yksin, kun sinä nautit kesästä.
- Igici
Ei sitä kukaan halua. On ruma naamasta. Kroppaansa se kuitenkin harjoittelee ahkerasti niin kelvannut minulle. Se ui ja juoksee sekä pyöräilee. Siksi sen valitsinkin, että pysyisi varmemmin. Taidan jättää sen kun löydän uuden ihanan naisen kesän aikana. Kovat halut hyrrää.
- Taisto
Sika maanikko, syö ne pilsut!!
- Igici
Höpötän ja höpötän niinkauan että naiset antaa aah muna ollut kovana
Jos panet akkaskii tyytyväiseks, ni mitä pahaa siinä lisässä on että panet muitakii. Jos vielä joskus jonkun ilosen yllätyksenkii (lahjan tms.) teet akalles, ni sehä on aina vaan kotiin päin. En ymmärrä mitä kaikki aina kaikenmualiman pettämisistä marisoo, plussan puolellahan sitä kaikki vaan on!
minkkilaukku kirjoitti:
Jos panet akkaskii tyytyväiseks, ni mitä pahaa siinä lisässä on että panet muitakii. Jos vielä joskus jonkun ilosen yllätyksenkii (lahjan tms.) teet akalles, ni sehä on aina vaan kotiin päin. En ymmärrä mitä kaikki aina kaikenmualiman pettämisistä marisoo, plussan puolellahan sitä kaikki vaan on!
Piä vuan muna kovana ja mania päällä!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Maisan uupuvat päivitykset ja tuoreet rikosepäilyt
Mikäs kun Maisa ei ole viikkoihin päivittänyt instaa ja nyt ollaan lehdissä tälläisistä.. 👀 https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/010c6594-780f-424618684Ikea palkkaa pakolaisia hienoa!
Huonekalujätti Ikea aikoo tarjota Suomessa työpestin noin 70 pakolaiselle kolmen seuraavan vuoden aikana, yhtiö kertoo tiedotteessaan. – Pakolaiset o3666878Uusin Seiska herttainen Torppa
Uskomatonta luettavaa herttaisesta Torpasta. Olisi nyt kiva saada valkopesuri-jankkaajan ja palstalaisia oikeusjutuilla uhkailleen ja uhonneen kir1272040