Niklas Hagman erosi Piritasta

Piritta ja Niklas Hagman Eroavat !
Niklaksella kuulemma jo uusi joka Pirittaa paljon nuorempi ....ja kaunis !

Piritta joutuu etsimään nyt uutta lompsaa.....
31209
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

voi hyvät hyssäkät.

Äänestä

Onhan tuosta vaistonnut, ettei parisuhteessa ole kaikki kohdallaan. Ei yllätä!

Äänestä

Niklaksen jääkiekkoura on loppununt ja mies jäänyt ns. koti-isäksi. Liekö viina ruvennut maistuun liikaa ja mies makaan päivät sohvalla, kun Piritta hakee eroa. Piritalla on oma menestyvä fysioterapiayritys, lisäksi tekee tv-keikkoja.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ElättinäAikansa kirjoitti:

Piritta ja Niklas Hagman Eroavat !
Niklaksella kuulemma jo uusi joka Pirittaa paljon nuorempi ....ja kaunis !

Piritta joutuu etsimään nyt uutta lompsaa.....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu