Meillä alkoi uusi seksielämä kun vaimoni jäi työttömäksi.vaimoni valitti kun rahat ei riitä mihinkään.pidin äijäporukalle saunaillan.illalla yksi sanoi että lähdetään naisiin.minä menin siinä heittämään vahingossa vaimolleni että nyt voisit tienata.saunalla ois 8 äijää puutteessa ,50e per pää eli 400 e.siihen loppu rahahuolet .nykyään tienaa paljon eneemmän kuin minä,kerran kuussa viikon loma. Saunakavereita riittää, nyt 2vuotta kimpassa eikä mitään ongelmaa.
Maksullista seksiä kotona
15
5734
Vastaukset
Missä päin tällainen sauna. Tulisin mielelläni löylyihin.
mä tuun panee
- Pekka7
Missä asutte? Voin poiketa vaimoa nusasemas.
- häkkiheilehtais
Se olis parittamista tuo ja erittäin laitonta puuhaa..
- Anonyymi
Nainen kotin
- Anonyymi
Tarvitsen maksullisen naisen mistä löydän hänet?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tarvitsen maksullisen naisen mistä löydän hänet?
Missä päin olet 29v rouva olisi halukas jos olemme samassa suunnassa.
- Anonyymi
Meillä on saunakaverit saaneet panna ilmaiseksi vaimoani.
Vaimoni nauttii seksistä.
Saunakaveriksi haluavia on riittänyt ja monet ovat jo saaneet 24-vuotiasta vaimoani panna ja jokainen on ollut tyytyväinen niin vaimo kuin miehet sekä minä.
Tämä homma on jäänyt meille vakioksi ja saunotaan ainakin keskiviikkona ja lauantaina ja välillä jos viikonloppuna on useita halukkaita niin myös perjantaina ja sunnuntaina.
Olemme Vihdistä kotoisin.- Anonyymi
Tää on ainaki meillä toiminut oikei hyvin, meillä mieheni työ kavereita,ovat lupautuneet avittaa vapaa aika asunnon kunnostus töissä, näitä on 2 miestä usei
ja 3mas.mies harvemmin.
Miehet tietää.ymmärtää rahaa ei liikene palkkoihi,
tää menee näin meillä, mieheni hjväksyy tämän.
Mä levitän sääreni reiteni haarani miehille,miehet ottaa palkkansa minulta ,minullahan on tämä, nahka
wisa ,haaroje välissä millä maksan miehille,kun miehet työntää kyrpää vakooni panevat nussivat, tätä tarvii miehet, että mä tarvii fiksuja kovia miehiä naimaa panema vittuani.
Näin.olemme tyytyväisi, ja työt jatkuu.
Terkuin aviop.M 53v N 50v
- Anonyymi
MUN VAIMO SANO ET KAI SÄÄKIN OSALLISTUT TALKOISIIN NYKYISIN 5 UKKOO NAI MUN PERSETTÄ RAHASTA MUTTA KIVAA TÄÄ ON
- Anonyymi
Vaimon fantasia oli nussia rahasta. Tätä kokeiltiin kerran muutama vuosi sitten. Vaimo oli omena hotellissa yötä ja tienasi 700 euroa . Oli kuulemma ollut pari oikein hyvää rakastaja. Vanhemmat miehet parempia ja nuoremmat halua peppua mutta ei vaimo antanut kuin yhdelle.
- Anonyymi
Meillä oli kanssa nuorempana tilanne että rahat oli tosi tiukassa. Vuokrat, laskut, eläminen yms. Siinä sitten vähän vitsinä heitin avovaimolle, että sähän istut lompakon päällä. Vähän aikaa sitä naurettiin kunnes Kipa ihan totisena kysyi, että oleks sä tosissasi. No aluksi sen leikilläni heitin, mutta sitten kysyin häneltä, että onnistuisko se? Minulla ei olisi mitään sitä vastaan, sanoin tajuamatta että mitä oikein tuli sanottua. Kipa sanoi että voisihan se olla sellainen väliaikainen, hätäratkaisu. Niin, niin. Vain tämän kerran. Ei mitään moraali- tai mustasukkaisuus kohtauksia. No, tehtiin silloiseen Sihteeriopistoon oikein kuvien kanssa mahdollisimman vetävä ilmoitus. Ekana viikonloppuna pe-la saatiin yhteensä kuusi asiakasta ja rahaa yli 3000 silloista markkaa. Seuraavaksi tarkennettiin hinnoittelua ja otetiin mukaan mm. anaaliseksi ja tienattiin en n. vuoden aikana melkoinen summa. Pari kertaa olin itsekin mukana jos halutiin ryhmäseksiä tai asiakkaana oli joku vanhempi nainen tai mies.
- Anonyymi
Sinähän se kauppamies olet.
Myyt 50€:lla vaimos toosaa....eli et usko että olisi sen arvokkaampi. Kyllä mä akkani pillusta frendeiltä ainakin 300€ pyytäisin - Anonyymi
Keskusteltiin mieheni kaverin kanssa maksullisista naisista.
Väitin ettei kaikki suostu rahasta seksiin.
Kaveri pisti 100€ kerralla pöytään ja kysyi suostunko lopulta tuli viimeinen 100€ ja pöydällä oli 1000€ ja mieheni käski mun ottaa rahat ja panna kaverin kanssa.
Otin rahat ja mentiin meidän sänkyyn.
Minä sain 1000€ ja kaveri sai panna minua.
Sanoin kaverille että olemme niin tiukilla että jatkossa antaisin hänelle 200€ panna ja hän on käynyt nyt kerran viikossa kun mieheni ei ole kotona.
Hänellä ei ole tiukkaa rahasta eikä kaipaa sitä rahaa minkä meille maksaa.
Hän on minun ainoa joka mieheni lisäksi minua panee. - Anonyymi
Eikös paritus ole laitonta.
Ketjusta on poistettu 39 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kylläpä on nautinnollista taas tämä palstan vassari valitus!
Lähes jokainen avaus on vassareiden kitinää ja valitusta. Eikö se tarkoitakin, että silloin asiat menee maassamme parem682932HS: persujen v. 2015 turvapaikanhakijoista alle puolet töissä
Aikuisina Suomeen tulleista ja myönteisen päätöksen saaneista vain 42 prosenttia oli vuonna 2023 töissä, vaikka he ovat522230- 221923
Helvetistä ei ole paluuta
Kun ihminen laskeutuu kuolleiden maailmaan, kauhujen valtakuntaan ja tuonelan ovet sulkeutuu kiinni, se on karu tunne ku3851440- 661353
Persut muuten hyväksyvät 2 + 8 mrd. euron maatalous- ja yritystuet
Vaikka molemmat tukimuodot tiedetään haitallisiksi, koska ovat käytännössä pelkkää säilyttävää tukea, eivätkä kannusta k301319- 561109
Järjetön Topi-ilta
Lisää tappiota konkurssipesälle. Miten voi olla mahdollidta , että annetaan järjestää tämä. Sorsakoski pyörii haudassaan201079Mikä kaivatussasi herätti mielenkiintosi
Kun tapasitte ensi kerran? Ulkonäössä? Luonteessa tai olemuksessa? Kuinka nopeasti mielenkiinto muuttui ihastukseksi?72977- 47963