Miten yleistä miehillä

Nylonmen

Tyttöillä? Kokelila tai käyttä esim. sukkahousuja, liivejä?

17

977

    Vastaukset 17

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Itse ainakin tykkään käyttää naisten alusvaatteita ja dildoja

      • Nylonmen

        Käytätkö miten usein? Missä yleensä, kotona, ulkoillessa, autoillessa vai jopa työpäivinä?


      • Nylonmen kirjoitti:

        Käytätkö miten usein? Missä yleensä, kotona, ulkoillessa, autoillessa vai jopa työpäivinä?

        Lähinnä kotona kun on aikaa ja mahdollisuus.välillä myös autolla


      • Nylonmen
        m40cdlover kirjoitti:

        Lähinnä kotona kun on aikaa ja mahdollisuus.välillä myös autolla

        Onko tänään asuissa tyttöily-ilta?


      • m40cdlover kirjoitti:

        Lähinnä kotona kun on aikaa ja mahdollisuus.välillä myös autolla

        Lahkeelliset naisten alushousut puuterinväriset kokoliivit ja nailonit päälle,,,


      • xxx58
        Erilainen kirjoitti:

        Lahkeelliset naisten alushousut puuterinväriset kokoliivit ja nailonit päälle,,,

        Ihanat lahkeelliset naisten pikkupöksyt, siellä kalu kangistuu. Toista tyttöä vasten hinkata.


      • Todella,mutta käyttäisin nimeä naisten alushousut


      • xxx58

      • Laita postia,keskustellaan naisten alusvaatteista


      • xxx58
        Erilainen kirjoitti:

        Laita postia,keskustellaan naisten alusvaatteista

        Mihinkäs vois laittaa, kiihottava ajatus ja tuo kuva.


    • Luulen että se on yleisempää kuin luullaan. Monella vain niin suuret painotukset perheeseen, ystäviin ja työhön että pysyvät piilossa.

    • Elinkautinenharrastus

      Varhaisimmat muistoni tyttöjen vaatteiden kokeilusta löytynee jo kun olin vielä alle kouluikäinen. Salaa kokeilin vaatehuoneessa äitini alusasuja ja usein kun kävimme tätini luona, olin ahkera vieras serkkutyttöjeni vaatekaapeilla ja laatikoilla. Kun vanhenin ja olin jo 10-12 iässä, pukeuduin usein sisareni alusasuihin ennen kouluun lähtöä ja pidin niitä koko päivän. Teini-iässä opettelin sitten jo sukkanauhaliivien ja nailoneiden, sekä rintaliivien käyttöä. Niinä aikoina opettelin myös runkkaamaan ja en tehnyt sitä koskaan, ettenkö olisi pukeutunut tytöksi. Sitä on jatkunut kaiket vuodet ja vieläkin, vaikka olen jo eläkevaari.

      • Nylonmen

        Mukava harrastus myös täällä, tekee mukavasti lisää kipinää seksiin ;) Mustat pitsiliivit tiukan vaalean paidan alla, jotka kuultavat läpi.... jo kostuu nailoneissa!


    • pyykkäri

      Kun pesen pyykkiä pulsaattorikoneella ,jos pyykkien joukossa on naisten alusasuja (rintaliivit tai hame) puen päälle ja samalla runkailen pyykin pyöriessä pulsaattorikoneessa.Tuntuu mukavalta.

    • Fuckanaario

      Lapsena ja nuorena runkkailin salaa äidin tai isosiskon alkkareita tai sukkahousuja hyväillen. Jäin sitten kerran siskolle kiinnikin sukkahousuissa runkkailusta. Sisko vaati nähdä runkkaamisen loppuun asti tai kertoo äidille ja että pervot joutuu mielisairaalaan :D No ei siinä muu auttanut ja taisi se siskokin vähän auttaa...

      Nyt nelikymppisenä harrastus elää ja voi hyvin edelleen. Vaimoni tietää harrastuksestani ja se on osa seksielämäämme. Tosin bi-seksuaalina kaipaan, ja saan, välillä miehistä rakkauttakin. Vaimon luvalla tietysti.

    • Karzee55

      Tykkään tyttöillä välillä asu jakin on kertynyt jonkin verran

    • Tätimäiset alusvaatteet juuri nyt päällä

    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka Purra on mukana Suomen huutokauppakeisari -sarjassa

      Suomen huutokauppakeisari on tavallisten suomalaisten ohjelma. Sarjan suosiosta kertoo se, että nyt alkaa jo 19. kausi t
      Maailman menoa
      68
      898
    2. Kuuleppas

      ensimmäiset naissuhteet toimii miehelle eräänlaisena oppikouluna, mutta hän ei välttämättä itse ymmärrä oppineensa mitää
      Ikävä
      227
      803
    3. Paljonko on etäisyytesi kiinnostavaan naiseen km?

      Kaipailen tärkeää miestä ja pohdin hänen ajatuksiaan... ❤️
      Ikävä
      67
      738
    4. Mitä näät

      Siinä miehessä?
      Ikävä
      49
      654
    5. On meillä harvinaisen törkeä valtuuston puheenjohtaja

      Ja tyhmä! Kannattaisi googlettaa "julkisuuslaki" ja nojata siihen vasta sitten. Samalla voisi googlettaa muiden kuntien
      Kemijärvi
      59
      548
    6. Mikko Leppilampi loi TTK:ssa ankaran tavan - Jatkaako Veronica Verho haastavaa perinnettä?

      Suorien lähetysten juontaminen vaatii rautaista ammattitaitoa ja kovaa työtä. Tanssii Tähtien Kanssa -ohjelmassa on näh
      Kotimaiset julkkisjuorut
      26
      523
    7. Olet aika julma minua kohtaan

      Antaisit vähän armoa.
      Ikävä
      46
      497
    8. Oletko miettinyt

      Mikä minusta tekee sinulle niin erityisen? Onko se samanlaiset lapsuusmaisemat? Työpaikan liian pitkät katseet? Selvittä
      Ikävä
      29
      489
    9. Olisitko valmis

      Siihen?
      Ikävä
      35
      479
    10. Olet mieleni päällä edelleen, J

      En voi sille mitään. Ja olen yrittänyt voida, monen monta kertaa. Miten jäinkin näin kiinni sinuun... 😞
      Ikävä
      24
      477
    Aihe